Zakupy ze stylistą
Buty

Z czym zestawić białe buty sportowe?

Z pewnością każdy człowiek ma w swojej szafie przynajmniej jedną parę butów sportowych. Najczęściej buty adidas są białe, bo to klasyczny kolor dla takiego obuwia. Niestety, jasna barwa wielu osobom sprawia sporo trudności. Zwykle ludzie nie wiedzą, z czym ją połączyć, aby nie prezentowała się tandetnie. Do czego więc pasują białe buty adidas?

Biel na pewno doskonale zagra z czernią. W końcu czarny kolor pasuje niemalże do wszystkiego i zawsze prezentuje się dobrze. Białe buty można więc połączyć z obcisłymi, czarnymi legginsami bądź spodniami dresowymi. Do takiego zestawu można dodać również ciemną koszulkę i jakiś biały dodatek, czyli zegarek lub bransoletkę. Dzięki temu cała stylizacja będzie wyglądać spójnie i harmonijnie. Oczywiście jeśli ktoś chce jednak w jakimś stopniu się wyróżnić, zawsze może połączyć biel z nietypowymi i oryginalnymi barwami.

Niepowtarzalny wygląd dzięki butom

Dobrze sprawdzą się także całe, jasne stylizacje, do których dopasuje się buty Adidas Stan Smith w kolorze białym. Jeśli chodzi natomiast o charakter strojów, wcale nie muszą być to wyłącznie sportowe stylizacje. Obecna moda pozwala nam na łączenie ze sobą dowolnych trendów i warto z tego skorzystać, by zagwarantować sobie niepowtarzalny oraz oryginalny wygląd. W tym celu wystarczy połączyć sportowe buty adidas stan smith z eleganckim żakietem lub wieczorową sukienką. Tak naprawdę kombinacji jest mnóstwo, a wszystkie ogranicza wyłącznie nasza wyobraźnia. Musimy więc sami stwierdzić, jaki styl najbardziej nam pasuje i to go włączać do codziennych strojów. Wtedy na pewno zaprezentujemy się świetnie i niepowtarzalnie.

Do czego pasują białe buty?

Jak widać, białe buty sportowe pasują wbrew pozorom nie tylko do jasnych i sportowych stylizacji. Spokojnie można łączyć je z czernią, a także zupełnie innymi, wyrazistymi kolorami. Styl także nie ma większego znaczenia, bo sportowe trendy świetnie współgrają z nowoczesnymi ubraniami oraz dodatkami. Warto więc czasem odrobinę pokombinować i nie powielać utartych schematów, aby zapewnić sobie oryginalny wygląd.

Przeczytaj również:

Beauty Expert

Kosmetykami jak i makijażem zajmuję się od kilku lat.. Pracowałam dla wielu klientów oraz na planach kilku polskich seriali, gdzie miałam do czynienia z przeróżnymi ludźmi. W wolnych chwilach lubię przelewać swoje przemyślenia na stronie bądź forach internetowych :-)

Sprawdź też

Dodaj komentarz