Darmowy wirtualny stylista
Moda

Zakup sukienki

Zakup sukienkiZdecydowana większość kobiet jednoznacznie twierdzi, że wśród rzeczy znajdujących się w sklepie nie może odmówić sobie zakupu sukienki, butów i ewentualnie torebek. Jednakże teraz zajmiemy się częścią garderoby ubierana na wyjątkowe okazje a mianowicie sukienkami.

Dzięki nim każda z nas może poczuć się atrakcyjnie i kobieco jednak jest to możliwe tylko wtedy kiedy jest ona odpowiednio dobrana do kształtu naszej sylwetki i wieku. Niestety wybór ubrań w odpowiednim guście nie jest domeną wielu kobiet, które swoim wyglądem zniechęcają do dalszych modowych inspiracji.

Sukienki z dzianiny

Kupowane przez nas sukienki dzianinowe ale i również sukienki koktajlowe muszą być przede wszystkim odpowiednio dobrane. Ich najważniejszym zadaniem ma być retuszowanie niedoskonałości naszego ciała a podkreślanie atutów. Tylko wtedy możemy być pewne, że będziemy się w nich dobrze czuć. Projektanci i wielu ludzi z modowych sfer sugerują nam jakie sukienki jest najlepiej dobrać do siebie. Na samym początku powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na ich długość, jeśli nie możemy poszczycić się długimi i szczupłymi nogami nie warto abyśmy inwestowali nasze pieniądze w sukienki przed kolano. A w przypadkach kiedy widoczna jest u nas nadwaga zwłaszcza w okolicach bioder i ud warto decydować się na dłuższe sukienki „za kolano” czy też na te do kostek.

Krój sukienki

Warto również zadbać o to aby nie były one zbyt ciasne. To budowa ciała powinna być kryterium, na które to kobiety powinny zwracać uwagę podczas wyboru właściwej sukienki. Wydawać by się mogło, że materiał jakim jest jeans przeszedł już całkiem do lamusa. Jednak w ostatnim czasie cieszy się on nie bywałą popularnością. Sukienki dżinsowe są chętnie noszone zarówno przez młode jak i nieco starsze kobiety. Wybierając takie sukienki szczególną uwagę musimy zwrócić na krój a kiedy dobierzemy go do naszego wieku nie musimy obawiać się, że zostaniemy wyśmiane. Tego typu rzeczy w ostatnim czasie były dostępne w takich sieciach jak: bialcon sukienki, Makalu kolekcja czy też mohito kolekcja.

Przeczytaj również:

Beauty Expert

Kosmetykami jak i makijażem zajmuję się od kilku lat.. Pracowałam dla wielu klientów oraz na planach kilku polskich seriali, gdzie miałam do czynienia z przeróżnymi ludźmi. W wolnych chwilach lubię przelewać swoje przemyślenia na stronie bądź forach internetowych :-)

Sprawdź też

Dodaj komentarz