Koszule nocne

Moda … wieczorowa

Moda ... wieczorowaElegancka kobieta przykłada wagę do swojego wyglądu przez cały dzień. Zasada ta dotyczy również … nocy.

Nie sposób nagle przeistoczyć się z zadbanej i dobrze wyglądającej kobiety, w kopciuszka, który nosił będzie stare, dziurawe piżamy, albo porozciągane koszule nocne.

Szyk i elegancja mają swoje wymogi.

Dlatego, tak ważne jest, dla własnego dobrego samopoczucia, by wyglądać dobrze nie tylko w ciągu dnia, ale i wieczorem, choćby w kapciach i piżamie.

Jak tego dokonać? Wystarczy odrobinę zatroszczyć się o swój image. Dla własnej satysfakcji, by czuć się pięknie niezależnie od miejsca, czasu i sytuacji. Oczywiście, nikt nie mówi tu o tym, by do spania, czy z kubkiem kakao pod kocem, od razu zakładać elegancką sukienkę i robić pełen makijaż. Nie w tym rzecz. Nie warto jednak popadać w zupełną skrajność i wyglądać jak siedem nieszczęść. Z wałkami we włosach, maseczką na twarzy i w strzępie piżamy, która swoją świetność przeżywała jakieś 5 – 6 lat wcześniej.

Dziewczyny, panie, dziewczęta, kobiety. Nie straszcie swoich partnerów swoim zaniedbanym wyglądem. Chyba, że same lubicie, gdy wasz mężczyzna wdziewa ulubione, dziurawe skarpety i podkoszulek, pamiętający przedwczorajszą zupę pomidorową…

Bądźcie piękne i eleganckie dla osoby, na której opinii zależy wam przecież najbardziej. I wcale nie oznacza to, że nie będziecie mogły założyć stroju domowego, luźnego i niezobowiązującego. Wręcz przeciwnie. Moda wieczorowo-domowa ma niejedno oblicze. Piękne, wygodne i komfortowe stroje sprawią, że poczujecie się lekko, elegancko i wyjątkowo, nawet w zwykłym podkoszulku, czy zakładając koszule nocne. Bo jest możliwe połączenie luzu i wygody ze schludnym i pięknym wyglądem. Wystarczy tylko rozejrzeć się po sklepach, by odkryć dla siebie idealne stroje, które nie tylko dadzą wam możliwość prawdziwie odpocząć w domowych pieleszach, ale i wyglądać zjawiskowo. Poszukajcie czegoś godnego was, dzięki czemu wasz partner, mąż, przyjaciel, kochanek podziwiał będzie was o każdej porze dnia i nocy, ciesząc się z tak wspaniałej partnerki.

Przeczytaj również:

Beauty Expert

Kosmetykami jak i makijażem zajmuję się od kilku lat.. Pracowałam dla wielu klientów oraz na planach kilku polskich seriali, gdzie miałam do czynienia z przeróżnymi ludźmi. W wolnych chwilach lubię przelewać swoje przemyślenia na stronie bądź forach internetowych :-)

Sprawdź też

Dodaj komentarz