Moda

Gorące trendy na wiosnę i lato

Wiele kobiet zastanawia się, co będziemy nosić tej wiosny i lata. Oto kilka najbardziej gorących trendów ze stolic mody.Gorące trendy na wiosnę i lato

Orient

Ubrania inspirowane Orientem pojawiają się na wybiegach po raz kolejny. Będą nas więc zachwycać także nadchodzącej wiosny i podczas tegorocznego lata. Już podczas pierwszych słonecznych dni wiosny z pewnością kolorowe ubrania z graficznymi deseniami inspirowane Orientem pojawią się na naszych ulicach. Orientalne motywy zagoszczą również na dodatkach takich, jak torebki.

Falbany i falbanki

Po ten bardzo kobiecy i niezwykle wdzięczny detal kolejny sezon postanowili sięgnąć najwięksi projektanci: Gucci, Dolce&Gabana, Balenciaga. Falbany i falbanki królować będą w strojach wiosennych i letnich. Dzięki nim nawet najbardziej prosta w kroju sukienka lub bluzka staje się bardzo wyrafinowana i stylowa. Co ciekawe, falbany małe lub duże pojawiły się także na torebkach.

Paski

Każdego roku biało-granatowe inspirowane marynarskimi ubrania paski powracają na wybiegi. Tego lata łączyć je będziemy z żółtymi i czerwonymi dodatkami. Ale oprócz klasycznych biało-granatowych pasków modne będą także te w innych zestawieniach. Paski pojawią się nie tylko na ubraniach, ale także na dodatkach: torbach i butach.

Lata sześćdziesiąte

Rzeczy zainspirowane modą lat sześćdziesiątych znalazły się w propozycjach projektantów pracujących dla największych domów mody. Pokazał je między innymi Gucci. Moda w latach sześćdziesiątych była niezwykle kolorowa. Wybierając je będziemy nosić minimalistyczne i proste w kroju płaszcze i sukienki. Wszelkie dodatki, na przykład okulary przeciwsłoneczne powinny nawiązywać kształtem i barwami do sztuki pop-art.

Koronki

Bardzo kobiece, modne już kolejny rok. Delikatne koronki łączyć będziemy z tkaninami mającymi surową fakturę. Będziemy je mogły nosić solo, łączyć z ubraniami o bardzo prostym, niemal minimalistycznym kroju.

Pastele

To trend, który pojawia się po raz kolejny. Wiosną i latem będziemy nosić pastelowe ubrania i takie same lub mocno kontrastujące dodatki.

Przeczytaj również:

Beauty Expert

Kosmetykami jak i makijażem zajmuję się od kilku lat.. Pracowałam dla wielu klientów oraz na planach kilku polskich seriali, gdzie miałam do czynienia z przeróżnymi ludźmi. W wolnych chwilach lubię przelewać swoje przemyślenia na stronie bądź forach internetowych :-)

Sprawdź też

Dodaj komentarz