Bez kategorii

Korzyści z zamawiania pizzy przez internet

Pochodząca z Włoch pizza zrobiła międzynarodową karierę. Współczesna pizza nie jest daniem ubogich, jest potrawą jadaną chętnie przez wszystkich niezależnie od tego, jaki jest ich status materialny. Pizza pojawiła się w Polsce w latach 80. Ówczesna pizza sprzedawana w polskich pizzeriach miała niewiele wspólnego z oryginałem. Po kilku latach nauczyliśmy się przyrządzać pizzę równie smaczną jak we Włoszech. Nic więc dziwnego, że jest to jedno z najczęściej zamawianych dań z dostawą. Obecnie usługą bardzo popularną jest zamawianie pizzy przez internet.

Pizzę z dostawą można zamówić przez internet korzystając z jednego z popularnych portali specjalizujących się w świadczeniu tego typu usług. Aby zamówienia przez internet za pośrednictwem portalu można było składać wyjątkowo szybko i prosto, płatności za zamówione pizzę można dokonać między innymi wykorzystując blik. Płatności bezgotówkowe to tylko jedna z możliwości zapłacenia za dostarczoną pizzę. Nadal można zapłacić za nią gotówką; klienci mogą płacić także kartą; wielu właścicieli pizzerii zadbało o to, aby dostawca miał terminal płatniczy.

Portale specjalizujące w pośredniczeniu między pizzerią a klientem w zamawianiu pizzy to nie jedyna możliwość. Wiele pizzerii, także tych małych, zdecydowało się na zakup i zainstalowanie oprogramowania, które umożliwia składanie zamówień bezpośrednio na stronie www pizzerii. Oba rozwiązania dają klientom w zasadzie identyczne korzyści. Mogą korzystać ze zniżek, promocji, rabatów. Niektóre pizzerie kierują ofertę specjalną do firm, inne z kolei specjalnymi kuponami rabatowymi starają się przyciągnąć głównie studentów.

Zamawianie pizzy przez internet jest z korzyścią nie tylko dla amatorów tego włoskiego dania. Na nowym kanale dystrybucji korzystają także właściciele pizzerii, który w ten sposób przyciągają więcej klientów. Zadowoleni klienci złożą zamówienie ponownie, polecą też lokal swoim znajomym. Jak wiadomo, poczta pantoflowa to najtańsza, ale przy tym bardzo skuteczna forma reklamy.

Przeczytaj również:

Beauty Expert

Kosmetykami jak i makijażem zajmuję się od kilku lat.. Pracowałam dla wielu klientów oraz na planach kilku polskich seriali, gdzie miałam do czynienia z przeróżnymi ludźmi. W wolnych chwilach lubię przelewać swoje przemyślenia na stronie bądź forach internetowych :-)

Sprawdź też

Dodaj komentarz