Skuteczne metody usuwania cellulitu
Moda

Soczyste kolory

Soczyste koloryFaktem jest, że projektanci w tym sezonie zaszaleli. Do ich inwencyjnego shakera wpadły soczyste pomarańcze, różowe arbuzy czy energetyzujące zielone limonki. Z tych kolorów powstały wspaniałe kolekcje, które upajają już samym kolorem.

W tym sezonie obowiązkiem każdej modnej kobiety jest postawienie na neonowe kolory w poszczególnych częściach garderoby. Od jakiegoś czasu można zauważyć wielki szum spowodowany tym wydarzeniem.

Odważne kolory

Soczyste koloryUlice większości miast zamieniły się w istne wybiegi mody. Kobiety przełamują powoli wszystkie bariery i decydują się na ubieranie odważnych kolorowych ubrań, w których jak się okazuje wyglądają nieziemsko. To właśnie kolor tego lata powodują, że usta niejednego mężczyzny zagwiżdżą na widok pięknej kobiety. Miłośniczki stonowanych barw powinny zaszaleć i wybrać chociażby kilka elementów w soczystych kolorach do swojej garderoby. Ze wszystkich stron świata jesteśmy przekonywane na odważne zestawienia odważnych kolorów. Niegdyś nie tyle obciachem, co nie do pomyślenia było połączyć kilka, tak bardzo kontrastujących kolorów. A dziś pomarańcze z różem, żółcie z kobaltem, zielenie z turkusem nie budzą zdziwienia. Jest to nie tylko trend ale przede wszystkim wakacyjny przebój. Jeżeli spódnice ołówkowe to tylko w odważnych kolorach.

Nieco wiosny

Soczyste koloryPrzełamujmy tradycyjne schematy i starajmy się wpuścić do naszej garderoby nieco wiosny. Fluorescencyjne kolory są prawdziwą rewolucją dla szaleństw klimatów letnich. Ta zasada również sprawdza się w przypadku sukienek. Sukienki koktajlowe w neonowym kolorze pięknie podkreśli Twoją opaleniznę zresztą tak samo jak sukienki z dzianiny. Nie warto ociągać się z decyzją i starajmy się bawić kolorami, bo opcji łączenia jest tyle co gwiazd na niebie. Stonowane tuniki do legginsów zamieńmy na odważne kolorowe ubrania idealnie przylegające do ciała. Jak się okazuje wiele z tych wspaniałości możemy znaleźć w mohito sklep, który to oferuje nam szeroki wybór najnowszych trendów, które robią prawdziwą furorę na światowej sławy modowych wybiegach.

Przeczytaj również:

Beauty Expert

Kosmetykami jak i makijażem zajmuję się od kilku lat.. Pracowałam dla wielu klientów oraz na planach kilku polskich seriali, gdzie miałam do czynienia z przeróżnymi ludźmi. W wolnych chwilach lubię przelewać swoje przemyślenia na stronie bądź forach internetowych :-)

Sprawdź też

Dodaj komentarz