Dodatki Moda

Spodnie w rozmiarze XL

Spodnie w rozmiarze XLZ myślą o zbliżającej się wiośnie wiele pań już zaczyna stosować odchudzające diety. Oczywiście utrata kilku kilogramów jest jak najbardziej wskazana, ale nawet bez restrykcyjnej diety może zgubić kilka kilogramów wybierając spodnie we właściwym dla siebie fasonie.

Spodnie biodrówki

Są bardzo przyjazne kobietom z obfitymi biodrami. Optycznie zmniejszają nie tylko biodra, ale także obfitą pupę. Aby poprawić proporcje pomiędzy dołem a górą sylwetki panie powinny zdecydować się na spodnie z prostą lub lekko rozszerzaną nogawką. Raczej jednak panie z obfitymi wspomnianymi częściami ciała powinny unikać spodni biodrówek z dużymi kieszeniami. Tego typu spodnie są dobre dla kobiet, które chcą optycznie powiększyć swoją pupę.

Spodnie z wysokim stanem

Ten fason spodni pozbawiony nadmiernej ilości zmarszczeń w pasie pomoże wyszczuplić brzuch i talię. Rozmiar spodni powinien być dopasowany, co nie oznacza, że zbyt mały. Nogawki powinny być nie za szerokie. Idealne fason to spodnie z małymi kieszeniami. Równie dobrze zamaskujemy oponkę wybierając model spodni z trójkątnym karczkiem. Aby talia wydała się jeszcze bardziej wąska nosimy je z kolorowym szerokim paskiem. Zbędne fałdki zamaskują także gładkie i zapinane z boku spodnie oraz spodnie z podwyższanym stanem, który jest zakończony szerokim pasem zapinanym na mnóstwo guziczków.

Z szerokimi nogawkami

Jeżeli chcemy wysmuklić uda i łydki, to powinnyśmy wybrać spodnie, które mają na tyle szerokie nogawki, że nie opinają się na tych częściach ciała. Idealne są spodnie uszyte z cienkich i miękkich tkanin w prążki. Wysmuklą one dół sylwetki i dodadzą kilku centymetrów wzrostu. Sprytnym trikiem wyszczuplającym uda są także spodnie z kantem. W takich spodniach sylwetka staje się bardziej lekka. Kolejnym fasonem, który mogą nosić panie, które chcą wyszczuplić uda i łydki są spodnie mające proste, równej szerokości nogawki na całej długości. Nogawki powinny mieć taką długość, aby zachodziły na buty. Dzięki temu prostemu trikowi dodamy sobie kilku centymetrów wzrostu.

Przeczytaj również:

Beauty Expert

Kosmetykami jak i makijażem zajmuję się od kilku lat.. Pracowałam dla wielu klientów oraz na planach kilku polskich seriali, gdzie miałam do czynienia z przeróżnymi ludźmi. W wolnych chwilach lubię przelewać swoje przemyślenia na stronie bądź forach internetowych :-)

Sprawdź też

Dodaj komentarz