Bez kategorii

Polub swoją sylwetkę

Polub swoją sylwetkęIdealnie dobrane do figury ubrania działają tak, jak najlepsza dieta odchudzająca. Dzięki nim możemy optycznie stracić aż jeden rozmiar. Dzięki, jakim modowym trikom możemy sprawić, że będzie lepiej wyglądać?

Typ figury: jabłko

Ma wydatny brzuszek, takiej samej szerokości ramiona i biodra, płaska pupę, zgrabne nogi, szczupłe kostki i krągłe piersi. Ubrania powinny więc wysmuklać górę i eksponować talię. Na co dzień sprawdzają się ubrania z dekoltem w szpic, czyli w kształcie litery V. Panie o tym typie sylwetki dobrze będą wyglądać w sukienkach z marszczeniami i bluzkach w kolorowe desenie, które mają rozszerzają się pod biustem lub mają szerokie rękawy. Idealne spodnie powinny mieć lekko rozszerzane nogawki, nie powinny mieć zamków i wystających kieszeni. Na okazje warto zakładać sukienki i spódnice o długości do kolan; największym atutem pań o figurze jabłka są bowiem zgrabne nogi i szkoda byłoby je zakrywać.

Typ figury: kolumna

Ma smukłą talię, szczupłe, długie ręce i nogi, tej samej szerokości ramiona i biodra i średniej wielkości biust. Paniom, które mają taki typ sylwetki brakuje typowych dla kobiet wcięć. Ubrania powinny więc eksponować krągłości sylwetki. Na co dzień panie powinny postawić na fasony, które rozszerzają się do dołu. Aby podkreślić smukłą sylwetkę warto zestawiać je z żakietami o geometrycznym kroju. Na okazje panie mogą wybrać spódnicę o trapezowym fasonie i z wyższym stanem. Dzięki temu uda się stworzyć szczupłą talię. Aby dodatkowo wzmocnić efekt bluzki i koszule warto wpuścić do środka.

Typ figury: gruszka

Małe piersi, wąskie ramiona, szerokie biodra i mocne zbudowane nogi – takie są cechy tej figury. Rzeczy, które wybiorą dla siebie panie mające taką sylwetkę powinny wyrównywać proporcje pomiędzy mocnym dołem a drobną górą sylwetki. Na co dzień sprawdzą się topy i bluzki z żabotem lub z dekoltem w kształcie łódki. Detale te poszerzają górę sylwetki. Bardzo przyjazne dla pań o sylwetce gruszki są spodnie, które maja szerokie nogawki i długie, najlepiej sięgając do ziemi, spódnice.

Przeczytaj również:

Beauty Expert

Kosmetykami jak i makijażem zajmuję się od kilku lat.. Pracowałam dla wielu klientów oraz na planach kilku polskich seriali, gdzie miałam do czynienia z przeróżnymi ludźmi. W wolnych chwilach lubię przelewać swoje przemyślenia na stronie bądź forach internetowych :-)

Sprawdź też

Dodaj komentarz