torebka damska
Informacje i porady Moda Testy i nowości

Torebka plecak – dla luzackiej kobiety

Nie każda z nas musi być amatorką ponadczasowej elegancji. Niektóre kobiety wolą luźny, mniej zobowiązujący styl i dlatego właśnie zamiast bardzo stylowych toreb na ramię, wybierają te w wersji plecaków. Torebka plecak;” href=”http://www.tuffi.pl/torebki_damskie/damska_torebka_plecak_skora_kp-0303-czarna.html”>Torebka plecak ma wiele zalet, co prawda nie prezentuje się tak zjawiskowo, jak torebki do ręki, albo na ramię, ale z pewnością jest bardziej poręczna. Plecak może występować w dwóch rodzajach, jako prawdziwy plecak w szelkami na ramiona, albo jako swoisty worek, który można nosić w ręku.

torebka damskaCo prawda torebka skórzana tego typu jest bardzo trendy, ale nie założymy jej do wieczorowej sukni czy na randkę. Nadaje się raczej na niezobowiązujące wyście ze znajomymi do kina, na zakupy czy pogaduchy u koleżanki. Przemawia za nią tak, jak pisaliśmy wcześniej – wygoda. Taką torebkę można zarzucić na plecy nawet z dość pokaźnym obciążeniem i nadal mieć wolne ręce. Przydaje się to w momencie, kiedy zależy nam nie tyle na super kobiecym i seksownym wyglądzie, ile na swego rodzaju wygodzie i możliwości robienia kilku rzeczy naraz. Z taką torebką z powodzeniem można robić zakupy, gdyż mamy wolne ręce, nic nam nie przeszkadza. Torebka plecak z wieloma przegródkami, to też sposób na zmieszczenie wszystkiego, co chcemy mieć przy sobie, swobodę i użyteczność.

Doskonale sprawdza się w podróży, jako bagaż podręczny, podczas wycieczek, kiedy w jednej ręce trzymamy mapę, a w drugiej aparat. Można ją zabierać na spacery z psem lub odprowadzając dzieci do szkoły. Każda sytuacja, która nie wymaga dużej dozy elegancji, jest dobra, żeby zabrać ze sobą torebkę plecak. Taka torebka skórzana jest bardzo trwała i z powodzeniem posłuży nam przez kilka sezonów. Kupując ją, zdziwisz się, jak wygodnie możesz się czuć nosząc torbę i jaka bezproblemowa potrafi ona być. Nie każda kobieta musi mieć wygląd bizneswoman, jeśli Ty wolisz czuć się swobodnie, wybieraj takie rzeczy, które Ci to umożliwią. Można być kobiecą na wiele sposobów, to jest właśnie jeden z nich. Wygodny, prosty i funkcjonalny w całej rozciągłości.

Przeczytaj również:

Beauty Expert

Kosmetykami jak i makijażem zajmuję się od kilku lat.. Pracowałam dla wielu klientów oraz na planach kilku polskich seriali, gdzie miałam do czynienia z przeróżnymi ludźmi. W wolnych chwilach lubię przelewać swoje przemyślenia na stronie bądź forach internetowych :-)

Sprawdź też

Dodaj komentarz