Torebka kuferek- wygoda i elegancja w jednym
Moda

Torebka kuferek- wygoda i elegancja w jednym

Każda kobieta doskonale wie, że istnieją trzy rzeczy, na których nigdy nie może oszczędzać. Trzy rzeczy, które stanowią podstawę wizerunku. Są to buty, torebka oraz fryzura. Kiedy kobieta założy eleganckie, skórzane buty, dobierze do nich odpowiednią, szykowną torebkę oraz skorzysta z usług dobrego fryzjera będzie wyglądać dobrze, nawet jeśli jej ubrania nie będą znanych marek.

Torebka kuferek- wygoda i elegancja w jednymNatomiast jeśli założy buty i torebkę tanie, a fryzurę będzie mieć w nieładzie, nie będzie wyglądać dobrze, nawet jeśli ubranie będzie z najwyższej półki. Dlatego też warto zainwestować w porządną torebkę. Torby skórzane damskie mają dzisiaj wiele fasonów (zobacz sama). Ale szczególnie ponadczasowe są starsze fasony. One sprawiają, że kobieta wygląda elegancko w każdej sytuacji. Ponadto dodają oryginalności. Szczególnie modna w tym sezonie jest torebka kuferek, taka jak ta: http://www.tuffi.pl/torebki_damskie/damska_torebka_kuferek_skora_kc-0307-czarna.html, której fason łączy w sobie wygodę i elegancję. Nie tylko z zewnątrz taka torebka prezentuje się ciekawie, ale także jest niezwykle pojemna. Ponadto poszczególne kuferki różnią się między sobą wieloma detalami, dlatego nie musisz się obawiać, że na ulicy spotkasz osoby z taką samą torebką, Przede wszystkim możesz wybrać kolor, który lubisz najbardziej. Dawniej kobiety dobierały kolor torebki pod kolor butów- dzisiaj ta reguła uważana jest za przestarzałą.

Dlatego patrz bardziej na swój charakter oraz np. rodzaj wykonywanej pracy niż na obowiązujące dawniej konwenanse. Rozważ także odważniejsze kolory jak czerwień, żółć czy niebieski. One tylko pozornie nie pasują do wielu rzeczy, a tak naprawdę dodają wiele uroku. Ponadto możesz wybrać najodpowiedniejsze dla siebie zapięcie. Następnie oczywiście możesz także zdecydować, czy wolisz ją nosić na ramieniu, przez ramię czy też może w ręce? Warto także pamiętać, że kuferki są różnych rozmiarów! Dzisiejsze kuferki mogą być także zdobione ćwiekami, kokardkami, a mogą także łączyć w sobie wiele kolorów. Zatem jeśli chcesz zachwycić znajome nową, elegancką torebką rozważ taki właśnie kuferek- dzięki zaletom którego nie będziesz się musiała już martwić, czy wziąć pojemną czy ładną torebkę, bowiem torebka kuferek jest idealnym połączeniem elegancji z wygodą!

Przeczytaj również:

Beauty Expert

Kosmetykami jak i makijażem zajmuję się od kilku lat.. Pracowałam dla wielu klientów oraz na planach kilku polskich seriali, gdzie miałam do czynienia z przeróżnymi ludźmi. W wolnych chwilach lubię przelewać swoje przemyślenia na stronie bądź forach internetowych :-)

Sprawdź też

Dodaj komentarz