Moda

Torebki damskie

Torebki damskieNikt nie doceni powagi torebki tak jak kobieta. Torebki damskie odgrywają ważną rolę w życiu każdej z nas. To one służą nam i towarzyszą kiedy wybieramy się do pracy, na zajęcia na uniwersytecie, na uroczystą kolację oraz randkę. Wiele kobiet posiada szeroką kolekcję torebek na różne okazje. I słusznie ponieważ nie każda zawsze pasuje.

Torebki wieczorowe są potrzebne kobietom, które wybierają się do eleganckiej restauracji, na wesele przyjaciółki lub chcą wybić szampana o północy w romantycznym otoczeniu. Torebka wieczorowa nie powinna być zbyt duża, aby nie przyćmiewać kreacji, którą ma na sobie kobieta. Nie powinna jednakże być również zbyt mała, tak by zmieściły się w niej najpotrzebniejsze rzeczy. Idealnie do tego celu nadaje się tak zwana kopertówka, którą kobieta trzyma w dłoniach. Torebka wieczorowa to sposób na to aby wyróżnić się w towarzystwie, stanowi dodatek, który ma za zadanie podkreślać kreację i urodę właścicielki. Nie może jednak zbyt mocno rzucać się przy tym w oczy.

W tym roku w modzie są torebki wieczorowe połyskujące, w ciemnych kolorach, z elementami metalicznymi i pozłacanymi. Szczególnie te ostanie są trendy. Spotkać można torebki damskie na wygodnym łańcuszku w kolorze złota lub srebra. Jest to wariant o wiele wygodniejszy dla właścicielki, ponieważ może ona zawiesić ją na ramieniu. Im więcej złoceń, tym lepiej, lecz jeśli postawimy na całą torebkę w tym kolorze musimy zadbać o to, by sukienka i inne dodatki nie zawierały go zbyt dużo, w przeciwnym razie całość może wyglądać dosyć tandetnie i ciężko. Innym modnym wariantem są torebki zdobione cekinami lub koralikami imitującymi perły. By podkreślić swój zadziorny charakter warto wybrać ćwieki.

Z mody nie wychodzi również czerń, doskonale komponuje się z metalicznymi komponentami. Czarna torebka zdobiona na złoto to idealne rozwiązanie do klasycznej małej czarnej. Jest to strój elegancji i funkcjonalny, odpowiedni na wiele różnych okazji, lecz to co uczyni ją strojem wieczorowym to właśnie odpowiednia torebka.

Przeczytaj również:

Beauty Expert

Kosmetykami jak i makijażem zajmuję się od kilku lat.. Pracowałam dla wielu klientów oraz na planach kilku polskich seriali, gdzie miałam do czynienia z przeróżnymi ludźmi. W wolnych chwilach lubię przelewać swoje przemyślenia na stronie bądź forach internetowych :-)

Sprawdź też

Dodaj komentarz