Dodatki

Torebkowy zawrót głowy

Torebkowy zawrót głowyNiektórzy mówią, że kobieta czuje się bez torebki jak ryba bez wody.  Jest w tym stwierdzeniu szczypta prawdy. Bez trudu możemy przywołać przed oczami obraz faceta, który w wąskich kieszeniach spodni mieści wszelkie niezbędne akcesoria dnia codziennego – portfel, klucze, komórkę, iPada. Ale czy ktoś kiedyś widział kobietę bez torebki? Czy takie zjawisko w ogóle istnieje? Nie sądzę ;) Większość z nas KOCHA torebki i nie wyobraża sobie bez nich życia. Gdzieś przecież musimy chować tony kosmetyków, szczotki, prostownice, notesiki, kalendarze, nożyczki, młotki, zapasowe buty, kapcie i mnóstwo innych rzeczy, które przecież Kiedyś Mogą Się Przydać. Niestety nie zawsze możemy sobie pozwolić na zakupowe szaleństwo. Zdarza się, że musimy zbierać miesiącami na Tą Jedyną Wymarzoną Torebkę (zupełnie jak Clarice Starling w „Milczeniu owiec”, pamiętacie?), ale na pewno żadna z nas nie ma wątpliwości, że WARTO.

Jeżeli dojrzałyśmy już do decyzji o zakupie nowej torebki, mamy kasę, wolny czas i aż drżymy z niecierpliwości, przed wyruszeniem na łowy do centrum handlowego, warto najpierw w zaciszu domowym zapoznać się z ofertami sklepów internetowych. Do wirtualnego researchu powinien zachęcić nas nie tylko szeroki wybór asortymentu, ale też możliwość oszczędzenia czasu i pieniędzy. Wiele sklepów internetowych oferuje bowiem torebki nie tylko w sprzedaży detalicznej, ale też hurtowej, zaopatrując małe lokalne sklepiki i butiki z galanterią skórzaną, jednocześnie oferując na własnej stronie torebki w cenach znacznie niższych niż w przypadku sklepów stacjonarnych. Przy odrobinie szczęścia z budżetu przeznaczonego na kupno jednej nowej torebki, będziemy mogły pozwolić sobie na zakup dwóch, a takie podwójne szczęście nie trafia się codziennie J

Zobacz: torebki hurt

Od mnogości fasonów, kolorów i rodzajów torebek można dostać zawrotów głowy. Takich pozytywnych zawrotów oczywiście. Torebki damskie skórzane na przykład dostaniemy w wersji biznesowej, wieczorowej, a także w stylu casual – na zakupy, do pracy, czy na wycieczkę. Wiele torebek posiada wygodne, odpinane długie paski, służące do noszenia torebki na ramieniu, kiedy chcemy mieć wolne ręce. Liczne kieszonki i przegródki zapewniają wysoką funkcjonalność, pozwalając na posegregowanie naszych drobiazgów, a najmodniejszy fason wzbudzi zazdrość koleżanek. Warto? Warto!

Przeczytaj również:

Beauty Expert

Kosmetykami jak i makijażem zajmuję się od kilku lat.. Pracowałam dla wielu klientów oraz na planach kilku polskich seriali, gdzie miałam do czynienia z przeróżnymi ludźmi. W wolnych chwilach lubię przelewać swoje przemyślenia na stronie bądź forach internetowych :-)

Sprawdź też

Dodaj komentarz