Zakupy przez internet
Moda

Zakupy przez internet

Zakupy przez internet

Ostatnio odkryłam prawdziwy zakupowy raj. Należę do kobiet, które lubią kupować nowe rzeczy, jednocześnie nie mając czasu chodzić po sklepach. Dzięki temu, że obecnie mamy możliwość robić zakupy przez internet kupuje potrzebne (a czasem również mniej potrzebne) produkty w wolnym czasie, który nie koniecznie pokrywa się z czasem otwarcia sklepów.


W ostatnim czasie założyłam konto na bardzo popularnej stronie jaką jest aliexpress, czyli tak zwanym chińskim allegro. Na początku byłam do niego dość sceptycznie nastawiona, ponieważ bałam się jakości oferowanych tam produktów jednak z każdą kolejną paczką, która dociera do mojego domu jestem coraz bardziej zadowolona.

Bezpieczeństwo

Ogromnym plusem tych zakupów jest to, że są one w pełni bezpieczne dla kupującego. Jeśli przesyłka do mnie nie dotrze, to pieniądze zostaną mi zwrócone. To samo w przypadku gdy towar będzie odbiegał od tego, który przedstawiony został na aukcji. Jak na razie odważyłam się kupić jedynie nie drogie produkty. Jednak skarpetki zamówione za pomocą tej platformy internetowej stały się moimi ulubionymi. Oprócz tego, że są w cudownym wzorze, którego wcześniej nie spotkałam w żadnym polskim sklepie, to są również bardzo wysokiej jakości a ich cena jest o wiele niższa niż w naszym rodzinnym kraju. Właściwie wszystko co zamówiłam na ali jest tańsze niż w Polsce. Ostatnim moim zakupem są legginsy sportowe, na których zaoszczędziłam kilkadziesiąt złotych, przyjmując, że takie same zakupiłabym w naszym kraju.

Przesyłka

Jedyny minus tych zakupów to dość długi czas oczekiwania, jednak nie ma się co dziwić, ponieważ nasze paczki muszą przebyć naprawdę bardzo długą drogę. Dlatego warto planować niektóre zakupy z większym wyprzedzeniem czasowym. Ja zamawiając coś zakładam, że dotrze do mnie nie wcześniej niż miesiąc. Oczywiście zdarzają się przesyłki, które są dużo wcześniej, jednak lepiej nie kupować na przykład sukienki na wesele kilka tygodni przed planowaną uroczystością, ponieważ można się przykro rozczarować jeśli nie dotrze ona na czas.

Przeczytaj również:

Beauty Expert

Kosmetykami jak i makijażem zajmuję się od kilku lat.. Pracowałam dla wielu klientów oraz na planach kilku polskich seriali, gdzie miałam do czynienia z przeróżnymi ludźmi. W wolnych chwilach lubię przelewać swoje przemyślenia na stronie bądź forach internetowych :-)

Sprawdź też

Dodaj komentarz