Moda Sport

Bądź modna w klubie fitness

Bądź modna w klubie fitnessKażda kobieta chciałaby zawsze wyglądać jak najlepiej. Dużą wagę przykładamy do ubierania się do pracy, na randkę, na spotkanie z przyjaciółmi. Z równą dbałością powinna być wybierana odzież fitness. I nie chodzi tu tylko o estetykę.

Odzież sportowa pełni nie tylko funkcję ładnego wyglądu, ale decyduje też o skuteczności treningu. Źle dobrany stanik sportowy utrudni wykonywanie niektórych ćwiczeń. Niepodtrzymany biust będzie nas dekoncentrował i uniemożliwiał podskakiwanie i wymachy. Buty, do których wyboru się nie przyłożyliśmy, mogą doprowadzić nawet do kontuzji. Najlepiej sięgnąć po produkty znanych marek. Mamy wtedy pewność co do jakości wykonania. Jednak co wybrać, aby i na siłowni być zgodnie z trendami?

Jaki krój ubrań jest modny?

Królują dopasowane kroje. Rzadko kto pojawia się w klubie fitness w wyciągniętym dresie. Długość spodenek zależy od naszych upodobań, ale najczęściej widuje się panie w leginsach o długości mniej więcej do kolan. Górą może być sam biustonosz sportowy, których wzory i kolory można mnożyć, jednak najmodniejsze są te neonowe i niestandardowe połączenia. Jeśli zawstydza nas noszenie samego topu, na wierzch można włożyć luźną bluzkę odkrywającą brzuch. Wybór odzieży sportowej damskiej jest ogromny.

Funkcjonalne dodatki

Nie warto nakładać na siebie wielu warstw w postaci bluz, gdyż w trakcie ćwiczeń i tak zapragniemy je z siebie zdjąć. Nie zapominajmy także o dodatkach. Aby opanować niesforne włosy, wybrać można sportową opaskę lub związać je modną ostatnio gumką sprężynką. Producenci tego gadżetu obiecują solidność wiązania i delikatność przy zdejmowaniu. Kolorystykę można dopasować do reszty stylizacji. Dopełnieniem oczywiście są buty, które muszą być nie tylko ładne, ale również dopasowane do rodzaju aktywności, którą podejmujemy. Inne sprawdzają się przy bieganiu na bieżni, a inne przy ćwiczeniach w grupie. O zdanie najlepiej spytać sprzedawcę w specjalistycznym sklepie sportowym. I na koniec pamiętajmy przede wszystkim o zaangażowaniu, które pozwoli nam cieszyć się pięknym ciałem, na którym każda stylizacja będzie wyglądała zjawiskowo.

Przeczytaj również:

Beauty Expert

Kosmetykami jak i makijażem zajmuję się od kilku lat.. Pracowałam dla wielu klientów oraz na planach kilku polskich seriali, gdzie miałam do czynienia z przeróżnymi ludźmi. W wolnych chwilach lubię przelewać swoje przemyślenia na stronie bądź forach internetowych :-)

Sprawdź też

Dodaj komentarz