Eleganckie i modne bransoletki
Moda Testy i nowości Uroda

Eleganckie i modne bransoletki

Bransoletki to bardzo popularne ozdoby, obecnie noszone nie tylko przez kobiety. Bransoleta może być wykonana z najróżniejszych materiałów. Swego czasu bardzo modne były wykonywane ręcznie, ze stosunkowo tanich materiałów ozdoby, w tym właśnie także i bransoletki.

Eleganckie i modne bransoletkiW tym przypadku wszystko uzależnione jest od naszych osobistych preferencji. Szczególną popularnością cieszą się bransoletki z kamieni czy też inaczej mówiąc bransoletki tenisowe, które zyskały sporo na popularności pod koniec lat osiemdziesiątych, na skutek niecodziennego wydarzenia podczas meczu tenisowego w USA, gdy właśnie taka bransoletka jednej z uczestniczek gry uległa rozerwaniu, a mecz został tymczasowo przerwany, aby umożliwić zebranie drogocennych diamentów zdobiących bransoletkę.

Oczywiście całkowicie wykonana z diamentów bransoletka byłaby szalenie droga, ale już większość osób, z całą pewnością może pozwolić sobie na standardową bransoletkę wykonaną z kamieni naturalnych. Takie bransoletki są robione po prostu z połączonych ze sobą kamieni lub korali, które możemy odpowiednio dopasować.

Dodatkowo, bransoletki z kamieni mogą posiadać na końcach elementów łączących kamienie, które stanowią ładnie komponujące się z całą bransoletą zawieszki. Jak najbardziej możliwe są tutaj także zupełnie inne kombinacje, w których sami dobierać będziemy odpowiadające nam zawieszki do bransoletki. Koszty takiej ozdoby uzależnione są przede wszystkim od rodzaju zastosowanych do jej wykonania materiałów, w tym przypadku kamieni.

Jeśli są to zwykłe kamienie naturalne, czy też korale to koszty nie powinny być duże, ale mogą już w istotny sposób wzrastać jeśli zdecydujemy się na zastosowanie kamieni szlachetnych. W przypadku tych tańszych, cała bransoletka może być wykonana z odpowiednio dopasowanych do siebie kamieni szlachetnych, natomiast w przypadku droższych kamieni szlachetnych, bransoletki z kamieni mogą mieć po prostu dodatkowe ozdoby, na przykład w postaci zawieszek, które będą wyposażone w kamienie szlachetne.

Przeczytaj również:

Beauty Expert

Kosmetykami jak i makijażem zajmuję się od kilku lat.. Pracowałam dla wielu klientów oraz na planach kilku polskich seriali, gdzie miałam do czynienia z przeróżnymi ludźmi. W wolnych chwilach lubię przelewać swoje przemyślenia na stronie bądź forach internetowych :-)

Sprawdź też

Dodaj komentarz