Stylizacja ubioru i fryzury przez internet
Kosmetyki Koszule nocne Moda

Jak zorganizować idealne zaręczyny?

Nadszedł ten moment! Wiesz, że ze swoją ukochaną chcesz spędzić całe życie. Najwyższy czas na zorganizowanie idealnych zaręczyn i oczywiście wybranie pierścionka. Podpowiadamy, jak wszystko zaplanować, by nasza przyszła narzeczona była oczarowana. A musi być! W końcu ten dzień powinna pamiętać do końca swojego życia, prawda?

Wybór pierścionka

Jak zorganizować idealne zaręczyny?To absolutnie kluczowa sprawa. To pierścionek zaręczynowy będzie symbolem tej romantycznej chwili, dlatego dobrze się zastanów nad zakupem. Do wyboru masz pierścionki z białego złota, srebrne bądź standardowe złote. Nim dokonasz wyboru, przypatrz się, w jakim odcieniu nosi biżuterię twoja ukochana.

Jeśli nie nosi biżuterii, kieruj się jej typem urody. Osoby o ciepłym typie urody np. brunetki z lekką opalenizną najlepiej wyglądają w biżuterii w odcieniu złota, panie o chłodnym typie urody np. blondynki z jasną cerą, będą lepiej wyglądały w srebrze, bądź białym złocie.

Gdy twoja dziewczyna nie przepada za biżuterią, nie kupuj jej krzykliwego pierścionka. Niech będzie delikatny i minimalistyczny. Jeśli twoja przyszła narzeczona uwielbia biżuterię wybierz coś, co będzie do niej pasowało i nie pozwól sobie na wybranie typowego wzoru. Musisz wnieść się na wyżyny i wybrać coś naprawdę nietuzinkowego.

Pierścionek zaręczynowy musi być idealny- w końcu to biżuteria, którą kobieta będzie nosiła na co dzień! Ma sprawiać jej radość.

Jak się oświadczyć?

Tutaj musisz być bardzo delikatny. Nigdy, ale to przenigdy nie urządzaj hucznych oświadczyn, jeśli wiesz, że twoja dziewczyna nie znosi takich niespodzianek. Istnieje ogromna szansa, że tylko niepotrzebnie się zestresuje, a z romantycznego nastroju będą nici.

Jakie będą idealne zaręczyny dla nieśmiałej kobiety? To proste. Zorganizuj romantyczny wieczór w domu. Ugotuj coś dobrego, kup czerwone wino i zapal świecie. Niby oklepane, ale tworzy naprawdę przyjemny i romantyczny nastrój. Jesteśmy pewni, że ukochana będzie zachwycona.

Jeśli twoja przyszła narzeczona uwielbia spędzać każdą chwilę w gronie przyjaciół, to zorganizujcie coś wspólnie. Może impreza niespodzianka? Albo zaręczyny w plenerze? Pomysłów jest bez liku. Tak jak zawsze, ogranicza was tylko wasza wyobraźnia.

Pamiętaj, by dostosować zaręczyny do charakteru swojej ukochanej. Niech to będzie wasze święto, które przeżyjecie na swój wyjątkowy sposób. Czy to lot balonem, oświadczyny w domowych pieleszach, czy w Paryżu- pamiętaj o tym, że to czas tylko dla was. Jeśli zobaczysz uśmiech na twarzy ukochanej, wiedz, że właśnie ci się udało.

Przeczytaj również:

Beauty Expert

Kosmetykami jak i makijażem zajmuję się od kilku lat.. Pracowałam dla wielu klientów oraz na planach kilku polskich seriali, gdzie miałam do czynienia z przeróżnymi ludźmi. W wolnych chwilach lubię przelewać swoje przemyślenia na stronie bądź forach internetowych :-)

Sprawdź też

Dodaj komentarz