Biżuteria

Co proponują jubilerzy na okoliczność zaręczyn?

Pierścionek zaręczynowy pełni niezwykle ważną rolę. Dlatego nie powinien być kupowany pochopnie. Musi pasować do charakteru przyszłej panny młodej, a także jej urody. Jakie pierścionki zaręczynowe obecnie proponują nam jubilerzy? Na co warto się zdecydować?

Pierścionki zaręczynowe złote

W dalszym ciągu pierścionki zaręczynowe złote cieszą się największą popularnością. Te najbardziej tradycyjne wykonuje się ze złota w kolorze żółtym. Zajdziemy je choćby na tej stronie. Od kilku lat obserwuje się modę na pierścionki zaręczynowe złote, ale wykonane ze złota białego. Decydując się na taki pierścionek, należy pamiętać, że złoto białe szybciej przestanie ładnie błyszczeć. Jeśli jednak chodzi o odporność na uszkodzenia, to białe złoto nie ustępuje pod tym względem żółtemu. Jeśli przyszły pan młody nie wie, jaki rodzaj złota najbardziej lubi jego wybranka serca, może postawić na model mieszany. Takie pierścionki są dzisiaj kupowane bardzo chętnie.

Pierścionki zaręczynowe z tytanu

Jeszcze nie tak dawno z tytanu wykonywano głównie obrączki ślubne. Dzisiaj trend ten się zmienia – coraz częściej spotkać można pierścionki zaręczynowe wykonane z tego materiały. Plusem tytanu jest jego niewielka waga. Jednocześnie jest to materiał wyjątkowo odporny na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Nie ulegnie on zniszczeniu nawet wówczas, gdy wpadnie w ogień. Pierścionek zaręczynowy z tytanu można polecić dla przyszłej panny młodej, która ma wyraźną skłonność do reakcji alergicznych. Materiał ten nie uczula. Pierścionki z tytanu mogą być również noszone na basenie. Chlor nie wpływa bowiem na nie negatywnie. Dodatkowy plus? Naprawdę korzystna cena.

Platyna

Pierścionki zaręczynowego z tego materiału charakteryzują się silnym połyskiem. Takie pierścionki wyglądają bardzo ładnie, ale – niestety – dość sporo kosztują. Zachwycają jednak wyjątkową elegancją. Pierścionek zaręczynowy z platyny będzie idealny dla każdej przyszłej panny młodej, która ceni styl art deco.

Wybór pierścionka zaręczynowego nigdy nie powinien być przypadkowy. Zawsze należy zastanowić się nad tym, co spodoba się przyszłej pannie młodej. To bowiem jej dłoń pierścionek ten będzie zdobił przez całe życie. Czasami warto poradzić się przyszłej teściowej bądź najlepszej przyjaciółki wybranki serca.

Przeczytaj również:

Beauty Expert

Kosmetykami jak i makijażem zajmuję się od kilku lat.. Pracowałam dla wielu klientów oraz na planach kilku polskich seriali, gdzie miałam do czynienia z przeróżnymi ludźmi. W wolnych chwilach lubię przelewać swoje przemyślenia na stronie bądź forach internetowych :-)

Sprawdź też

Dodaj komentarz