Moda
Informacje i porady

Pierścionek z diamentami – idealny prezent na Walentynki i zaręczyny

Wielu mężczyzn już w tej chwili zastanawia się jaki prezent kupić swojej wybrance z okazji Walentynek. Kwiaty, czekoladki, pluszowe misie wydają się być nieco „oklepanym” pomysłem. Aby zachwycić kobietę trzeba wymyślić coś ciekawszego, coś co trafi do serca. Pierścionek z diamentami - idealny prezent na Walentynki i zaręczynyIdealnym podarunkiem z tej okazji wydaje się być pierścionek. Jeśli dodatkowo planujemy na ten dzień zaręczyny warto zastanowić się dokładnie jaki to powinien być pierścionek – na który model warto postawić by zwiększyć swoje szanse na powodzenie?

Pierścionek na zaręczyny

Pierścionki zaręczynowe dostępne są w wielu odmianach. Powoduje to nieraz ból głowy wśród mężczyzn, którzy nie wiedzą na jaki model, z jakiego kruszcu i z jakim kamieniem mają się zdecydować, by zaręczyny zostały przyjęte. Częstokroć wybory te są ograniczone budżetowo, ale z drugiej strony powinniśmy pamiętać, że pierwsza zasada jest taka, że na pierścionku zaręczynowym nie można zbytnio oszczędzać. Kupno byle jakiego pierścionka może przynieść odwrotny efekt do zamierzonego. Pierścionek zaręczynowy powinien być znakiem miłości do kobiety, dlatego musi się prezentować efektownie. Doskonałym wyborem na taką okazję jest pierścionek z diamentami.

Diamenty

Kobiety kochają diamenty. Dlaczego? Ponieważ są to najpiękniejsze kamienie na świecie. Jeśli diament dodatkowo znajduje się w podarowanym kobiecie pierścionku, stanowi on dla niej prawdziwe wyznanie miłości. Diamenty doskonale komponują się z oprawą pierścionka zachwycając swoją stylistyką każdą kobietę.

Najprostsze modele pierścionków z diamentami są wyceniane już na kilkaset złotych. Są to najczęściej pierścionki w oprawie z żółtego lub białego złota z „oczkiem”, na którym umieszczonych jest kilka lub kilkanaście małych diamencików. Jest to klasyka gatunku, którą kobiety kochają.  Można także spotkać modele z diamentami umieszczonymi nie tylko w „oczku”, ale też na obręczy pierścionka. Specjalna konstrukcja takiego pierścionka zapewniająca harmonię jego kształtów trafia w nawet najbardziej wysublimowane gusta kobiet.

Im większe i efektowniejsze są diamenty wbudowane w pierścionek, tym jego cena jest wyższa, jednakże nie warto także przesadzać. Zbyt drogi pierścionek może być dla kobiety utrapieniem. Może się ona bać go nosić z uwagi na możliwość jego zagubienia bądź kradzieży, dlatego czasami warto postawić na klasyczne, standardowe modele.

Pierścionek z diamentem jest zatem idealny jako prezent, jak i jako „środek zaręczynowy”. Przy jego zakupie warto kierować się jego wyglądem, ale także rozwagą, tak by zachwycił on obdarowaną osobę.

Przeczytaj również:

Beauty Expert

Kosmetykami jak i makijażem zajmuję się od kilku lat.. Pracowałam dla wielu klientów oraz na planach kilku polskich seriali, gdzie miałam do czynienia z przeróżnymi ludźmi. W wolnych chwilach lubię przelewać swoje przemyślenia na stronie bądź forach internetowych :-)

Sprawdź też

Dodaj komentarz