Moda

Jakie kostiumy kąpielowe są modne?

Jakie kostiumy kąpielowe są modne?Na basenie i na plaży także chcemy wyglądać modnie. Podpowiadamy więc, jakie są modne kostiumy kąpielowe, jakie fasony są najbardziej odpowiednie dla danej figury.

W stylu glamour

To propozycja kostiumów kąpielowych dla kobiet, dla których na plaży liczy się szyk, a nie wygoda. Najważniejsze więc są dekoracyjne desenie, zdobienia i efektowne dekolty. Panie o pełniejszym biuście dobrze będą wyglądać w jednoczęściowym kostiumie uszytym z tkaniny w drobny wzorek. Taki wzorek sprytnie zamaskuje brzuszek. Panie, które mają mniejszy biust, będą dobrze wyglądać w dwuczęściowym kostiumie, którego stanik jest ozdobiony dużą falbaną.

Dla kobiet aktywnych

Dla nich liczy się przede wszystkim komfort, na pierwszym planie jest także praktyczność. Dlatego też idealny kostium kąpielowy dla kobiet aktywnych powinien być pozbawiony niepotrzebnych ozdób, szybkoschnący i bardzo wygodny. Taki kostium wyróżnia się wbudowanym stanikiem lub miękkimi i nieusztywnianymi miseczkami. Paniom o szczupłej sylwetce dobrze będzie w kostiumie, który ma portfelowy model stanika. Panie, które mają bardziej pełną sylwetkę dobrze będą wyglądały w kostiumie jednoczęściowym, który ma modelujący sylwetkę wzór, na przykład wyszczuplające, jaśniejsze wstawki wszyte po bokach.

W stylu lat 70-tych

Kostium w stylu lat 70-tych będzie wyróżniał się spośród innych barwnymi, abstrakcyjnymi deseniami. Kobiety o puszystej sylwetce powinny wybrać kostium, który ma bardziej delikatne, lekko rozmyte desenie. Przy szczupłej figurze dobrze będą wyglądały kostiumy w duże, geometryczne desenie.

Kostium prosto z tropików

Na takich kostiumach królują przede wszystkim kwiatowe desenie. Panie o szczupłej sylwetce mogą zamaskować mały biust wybierając dwuczęściowy kostium ze stanikiem wykończonym mnóstwem frędzli. Te, które chcą ukryć wystający brzuszek dobrze będą wyglądały w jednoczęściowym kostiumie z marszczeniami w talii.

Retro

W modzie plażowej sprawdziły się bardzo dobrze marynarskie desenie i groszki, które były bardzo modne w latach pięćdziesiątych. Kostium z zabudowaną górą sprawi, że mały biust wyda się większy, a duży zostanie optycznie zmniejszony.

Przeczytaj również:

Beauty Expert

Kosmetykami jak i makijażem zajmuję się od kilku lat.. Pracowałam dla wielu klientów oraz na planach kilku polskich seriali, gdzie miałam do czynienia z przeróżnymi ludźmi. W wolnych chwilach lubię przelewać swoje przemyślenia na stronie bądź forach internetowych :-)

Sprawdź też

Dodaj komentarz