Moda

Kupuj buty poza sezonem, dużo oszczędzisz

Kupuj buty poza sezonem, dużo oszczędziszKupowanie butów w sezonie ma zarówno zalety, jak i wady. Do tych pierwszych należy przede wszystkim dość duży wybór.Kiedy późnym latem i wczesną jesienią do sklepów wchodzi jesienno-zimowa kolekcja, asortyment jest naprawdę imponujący. Kozaki damskie występują w szerokiej gamie kolorystycznej, fasonowej i rozmiarowej.

Kiedy natomiast sezon jest w pełni, bądź chyli się ku końcowi, ceny diametralnie spadają, ale wybór zazwyczaj okazuje się być znacznie mniejszy. Mimo wszystko jest to doskonały moment na upolowanie odpowiedniego dla siebie obuwia. W tym czasie, dajmy na to kalosze hunter czy markowe botki możemy kupić nawet 70% taniej w zależności od sklepu. Taka oszczędność bije po oczach i nie sposób przejść obok niej obojętnie. Dla łowczyń okazji posezonowe wyprzedaże to prawdziwe żniwo, kobiety potrafią zaopatrzyć się w kompletną garderobę w połowie ceny, a nawet w jej jednej trzeciej. Jednak warunkiem takiego posezonowego polowania jest posiadanie dość dużej ilości czasu, bo o ile w sezonie zakup odpowiednich butów nie trwa długo to już poza nim znalezienie tego co nas interesuje może być trudne, a czasem nawet niemożliwe. Najlepsze jakościowo i najmodniejsze rozchodzą się przecież jak świeże bułeczki.

Jednak nie ma co tracić nadziei, kupowanie po sezonie może być świetną zabawa, a jeśli masz wolne popołudnie to odwiedzenie centrum handlowego razem z koleżankami jest świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu i jednocześnie dokonania bardzo oszczędnych zakupów, przecież co dwie, czy trzy głowy to nie jedna.

Przeczytaj również:

Beauty Expert

Kosmetykami jak i makijażem zajmuję się od kilku lat.. Pracowałam dla wielu klientów oraz na planach kilku polskich seriali, gdzie miałam do czynienia z przeróżnymi ludźmi. W wolnych chwilach lubię przelewać swoje przemyślenia na stronie bądź forach internetowych :-)

Sprawdź też

Dodaj komentarz