Przedłużanie paznokci z firmą Semilac
Moda Testy i nowości Uroda

Przedłużanie paznokci z firmą Semilac

Kobiece dłonie wyglądają niezwykle estetycznie, jeżeli panie zdecydują się na dodatkowe zabiegi upiększające ich paznokcie. Bez wątpienia są one warte tego, aby o nie w sposób odpowiedni zadbać. Dzięki temu zyskujemy bowiem wspaniały i niezwykle atrakcyjny efekt, który z pewnością spotka się z aprobatą naszych bliskich i nie tylko. Jedną z popularnych metod usprawniania ich wyglądu jest dobrze wykonanie przedłużanie.

Przedłużanie paznokci z firmą SemilacNiezwykle często stosuje się technikę hybrydową, która zapewnia trwały i wspaniały wygląd. Z pewnością należy przede wszystkim polecić wysokiej jakości produkty, które umożliwią nam odpowiednie przedłużenie i umocnienie paznokci.

Wymienić w tym miejscu należy lakiery hybrydowe Semilac, które, za sprawą wykorzystania najnowszych technologii oraz połączenia żelu z lakierem, zapewniają bardzo trwałą i estetyczną powłokę. Są one stosunkowo tanie (29 złotych za sztukę), jednak charakteryzują się przede wszystkim bardzo szerokim wyborem kolorów, za sprawą których możemy realizować dowolne stylizacje.

Chcąc wykonać przedłużanie paznokci przy użyciu produktów firmy Semilac, należy spiłować je w taki sposób, aby były gładkie, bez żadnych ostrych krawędzi. Następnie płytkę paznokcie trzeba delikatnie zmatowieć za pomocą bloczku polerskiego.

Kolejnym krokiem będzie nałożenie bazy (polecam skorzystanie z Semilac Base) i umocnienie ją lampą UV przez dwie minuty. Następnie nakładamy cienką warstwę lakieru, tak aby paznokcie były wydłużone (można użyć specjalnego szablonu). Całość ponownie umacniamy lampą UV przez dwie minuty.

Warto oczyścić paznokieć specjalnym cleanerem, a następnie spiłować go do pożądanego kształtu. Na samym końcu możemy wykonać manicure hybrydowy, używając wyżej wspomnianego lakieru.

Niezwykle korzystnym rozwiązaniem okazać się może również hybrydowy żel budujący na paznokcie Semilac Hard, który dodatkowo usprawni proces przedłużania płytki. Kosztuje jedynie 37 złotych za sztuką, a za jego sprawą otrzymujemy produkt, który zapewni nam przedłużone płytki w naturalnym kolorze.

Przeczytaj również:

Beauty Expert

Kosmetykami jak i makijażem zajmuję się od kilku lat.. Pracowałam dla wielu klientów oraz na planach kilku polskich seriali, gdzie miałam do czynienia z przeróżnymi ludźmi. W wolnych chwilach lubię przelewać swoje przemyślenia na stronie bądź forach internetowych :-)

Sprawdź też

Dodaj komentarz