Zadbaj o paznokcie dzięki lakierom Semical
Kosmetyki

Zadbaj o paznokcie dzięki lakierom Semical

Zadbane, wypielęgnowane dłonie to wizytówka każdej kobiety. Wśród wielu kobiet popularnością cieszy się dzisiaj manikiur hybrydowy. Wykonuje się go specjalnym lakierem hybrydowym, który po nałożeniu utwardza się światłem lampy UV lub LED. W efekcie płytki paznokci są nie tylko kolorowe, ale także bardzo błyszczące. Wśród marek lakierów hybrydowych bardzo ważne miejsce zajmuje Semilac. To polska, bardzo młoda (powstała 5 lat temu) marka. Lakiery Semilac są doskonale znane nie tylko wielu Polkom. Firma błyskawicznie podbiła także światowe rynki, lakiery marki Semilac dostępne są obecnie w 35 krajach na pięciu kontynentach.

Co proponuje marka Semilac?

Każdego sezonu w ofercie marki Semilac pojawiają się nowe kolory lakierów. Inspiracją do tworzenia nowej palety kolorystycznej są zawsze najnowsze trendy mody bardzo uważnie śledzone przez właścicieli firmy i zespół pracowników. Lakiery hybrydowe Semilac to nie tylko szeroka gama produktów do stylizacji paznokci, z których korzystają stylistki i instruktorki paznokci na szkoleniach organizowanych w Akademii Semilac. Lakiery hybrydowe Semilac trafiają w gusta kobiet w bardzo różnym wieku. Głównie z myślą o najmłodszych klientkach powstaje szeroka gama lakierów neonowych. Lakiery neonowe dostępne są w drogeriach w ramach linii Hi hybrid. Lakiery z tej linii wyróżniają się między innymi bardzo przystępnymi cenami. W ofercie nie zabrakło także kryjących lakierów w tradycyjnych kolorach, lakierów transparentnych i półtransparentnych. Wśród tradycyjnych kolorów przeważają róże i czerwienie. W ofercie jest także szeroka gama lakierów w odcieniach cielistych.

Zadbaj o paznokcie dzięki lakierom Semical

Jak używać lakierów hybrydowych?

Wszystkie lakiery Semilac to produkty bardzo bezpieczne. Wykonany nimi manikiur będzie trwały przez około 3 tygodnie. Wykonując go jednak samodzielnie w domu nie można zapomnieć o dokładnym odtłuszczeniu płytek specjalnym alkoholem izopropylowym. Krótszą, bo 14-dniową trwałość mają lakiery z linii Hi hybrid. Lakieru hybrydowego nie należy zdejmować samodzielnie w domu.

Przeczytaj również:

Beauty Expert

Kosmetykami jak i makijażem zajmuję się od kilku lat.. Pracowałam dla wielu klientów oraz na planach kilku polskich seriali, gdzie miałam do czynienia z przeróżnymi ludźmi. W wolnych chwilach lubię przelewać swoje przemyślenia na stronie bądź forach internetowych :-)

Sprawdź też

Dodaj komentarz