Wybór podkładu - produkty marki Astor
Kosmetyki Testy i nowości Uroda

Wybór podkładu Astor

Wybór podkładu - produkty marki Astor

Duży wybór podkładów jest niewątpliwie zaletą, jeśli chodzi o Astor. Nie bez znaczenia jest także duża dostępność kosmetyków tej firmy Stosowne podkłady zakupić można zarówno za pośrednictwem sieci jak też i w popularnych drogeriach. Ogólną zasadą, która powinna być stosowana przy wyborze jakiegokolwiek podkłady jest w pierwszej kolejności wypróbowanie darmowych próbek tego typu kosmetyków. Dotyczy to także i tych podkładów, które określić można jako podkłady wysokiej jakości.

Nie powinno być rzecz jasna najmniejszych problemów z uzyskaniem tego typu darmowych próbek. Znaczenie ma tutaj także jak najbardziej cena tego typu podkładów. W odniesieniu do Astor mówić można o dosyć przystępnych cenach podkładów zaczynających się już do kilkunastu złotych za standardowo 30 mililitrową butelkę. Standardem w przypadku tej firmy jest stosowanie specjalnych opakowań z pompką, co powinno ułatwiać korzystanie z kosmetyku. Klientki mają także do wyboru kilka typów samego podkładu, który występować może w zróżnicowanych konsystencjach. Przy wyborze podkładu kierować należy się nie tylko typem swojej cery, ale także i wieloma innymi kwestiami między innymi nie małe znaczenie może mieć tutaj pora roku, w której stosowany jest podkład.

Stosunkowo ciężki podkład nie jest najlepszym wyborem na upalne dni. Istotna jest także możliwość dopasowywania się konkretnego podkładu do skóry osoby, która ów podkład stosuje. W gamie podkładów Astor znajdziemy i takie podkłady na co oczywiście warto jest zwrócić uwagę. Opinię na temat konkretnego podkładu można wyrobić sobie oczywiście dopiero po jego dłuższym stosowaniu. Chociażby takie kwestie jak ewentualne wysuszanie skóry mogą pojawić się dopiero długotrwałym stosowaniu określonego podkładu i może to sugerować iż nie jest on odpowiednio dobrany do typu cery.

Znaczenie ma także poziom krycia samego podkładu. Podkłady mocno kryjące zalecane są w przypadku gdy na skórze pojawią się widoczne niedoskonałości, w przypadku standardowego podkładu można, gdy niedoskonałości są widoczne tylko nieznacznie, można próbować pokryć je dodatkowo przy wykorzystaniu pudru, który stosowany jest z reguły właśnie w połączeniu z podkładami kryjącymi.

Przeczytaj również:

Beauty Expert

Kosmetykami jak i makijażem zajmuję się od kilku lat.. Pracowałam dla wielu klientów oraz na planach kilku polskich seriali, gdzie miałam do czynienia z przeróżnymi ludźmi. W wolnych chwilach lubię przelewać swoje przemyślenia na stronie bądź forach internetowych :-)

Sprawdź też

Dodaj komentarz