Moda
Kosmetyki Testy i nowości Uroda

Zalety stosowania podkładu Revlon ColorStay

1414088_32708912

Podkład, jest zarazem podstawą makijażu, ale także jednocześnie najtrudniejszym elementem jeśli chodzi o jego dobranie. Kluczem jest znalezienie takiego podkładu, który idealnie pasować będzie do cery, osoby, która będzie go stosować. Pod wieloma względami najlepszym dostępnym obecnie rozwiązaniem jest podkład Revlon ColorStay dostępny oczywiście w kilku wersjach dostosowanych do potrzeb i wymagań różnych użytkowników. Standardem jest podkład do certy mieszanej i tłustej ale także i normalnej oraz suchej.

W tej serii kosmetyków zastosowano nową formułę, w oparciu o technologię SoftFlex. Dodać warto, że jest to technologia opatentowana przez producenta tychże kosmetyków co także ma nie małe znaczenie. Do najważniejszych zalet produktu należy jego uniwersalność. Może być z powodzeniem stosowany przez osoby o różnym typie cery. Do największych zalet tego podkładu zalicza się jego perfekcyjne kamuflowanie wszelkiego rodzaju niedoskonałości cery, przy jednoczesnym unikaniu tak zwanego efektu maski, co jest ogromną wadą wielu innych typów podkładów. Dodatkowo na uwagę zasługuje trwałość samego podkładu.

Makijaż, w którym wykorzystany zostanie właśnie podkład tego typu może zachowywać swoją trwałość nawet przez 24 godziny, bez konieczności poprawiania. Nie ma też ryzyka pojawienia się tak zwanych białych plamek, co jest mankamentem wielu podkładów gorszej jakości. Różnice w porównaniu z innymi podkładami dotyczą także i wyglądu samego kosmetyku. Tym co rzucić może się w oczy jako pierwsze często jest, raczej rzadko spotykana, oleista konsystencja tego podkładu. W codziennym użytkowaniu kosmetyku może się to jednak okazać nie małą zaletą.

Pewnego rodzaju różnicą jest także zapach stosowanego podkładu. Zapach dosyć intensywny, ale po nałożeniu praktycznie od razu się ulatnia. Mamy więc do czynienia z podkładem praktycznie bez zapachowym po jego zastosowaniu. Inną, raczej już powszechną zaletą podkładów stosowanych obecnie jest oczywiście to, że nie brudzi on ubrań.

Przeczytaj również:

Beauty Expert

Kosmetykami jak i makijażem zajmuję się od kilku lat.. Pracowałam dla wielu klientów oraz na planach kilku polskich seriali, gdzie miałam do czynienia z przeróżnymi ludźmi. W wolnych chwilach lubię przelewać swoje przemyślenia na stronie bądź forach internetowych :-)

Sprawdź też

Dodaj komentarz