Kosmetyki

Catrice – pomysł na idealny makijaż

Aby makijaż można było uznać za w pełni satysfakcjonujący należy zatroszczyć się o wysokiej jakości kosmetyki. Będziemy mieć wtedy pewność, że efekt naszych starań będzie olśniewał nawet po dłuższym czasie od wykonania, a skóra nie ucierpi nawet, jeśli zdecydujemy się na wymagający przynajmniej kilku kosmetyków makijaż wieczorowy. Firma Catrice jest w stanie sprostać temu wyzwaniu. Najlepiej przekonać się o tym poddając analizie jej ofertę makijażową.

Catrice Blurred Lines Tinted Blur Mousse

Podkład w musie w kolorze transparentnym to jeden z najciekawszych kosmetyków przeznaczonych do przygotowania makijażu, z jakim mamy do czynienia na rynku. To także sprawdzony sposób na wygładzenie i dopracowanie cery oraz ukrycie jej niedoskonałości. Podkład z łatwością kryje niewielkie wady, jest też gwarantem gładkiego, nieskazitelnego wykończenia. Osoby sięgające po niego chwalą sobie zresztą nie tylko jego skuteczność. Na ich uwagę zasługuje także lekka, piankowa formuła. Podkład charakteryzuje się lekkim zabarwieniem, można mieć jednak pewność, że bez wysiłku dopasuje się do każdego typu cery. To znakomite rozwiązanie zwłaszcza, gdy walczy się z zaczerwienieniem i innymi niedoskonałościami, które potrafią być widoczne nawet po wykonaniu starannego makijażu.

Catrice Glow Illusion Loose Powder

A co w sytuacji, w której zależy nam przede wszystkim na rozświetleniu cery i utrwaleniu makijażu? Okazuje się, że Catrice doskonale radzi sobie także z tym wyzwaniem. Najważniejszym zadaniem sypkiego pudru jest rozświetlenie cery. Jest to możliwe przede wszystkim dzięki drobnej formule, w której dominują odbijające światło pigmenty. Puder można nakładać na podkład, nic jednak nie stoi na przeszkodzie temu, aby umieszczać go wprost na skórze. Kosmetyk jest dostępny w kolorze transparentnym, nie ma więc obaw o to, że to właśnie on będzie przyciągał wzrok z uwagi na charakterystyczny dla siebie brak naturalności. Na uwagę zasługuje także jego łatwa aplikacja skracająca czas zabiegu bez straty jakości.

Przeczytaj również:

Beauty Expert

Kosmetykami jak i makijażem zajmuję się od kilku lat.. Pracowałam dla wielu klientów oraz na planach kilku polskich seriali, gdzie miałam do czynienia z przeróżnymi ludźmi. W wolnych chwilach lubię przelewać swoje przemyślenia na stronie bądź forach internetowych :-)

Sprawdź też

Dodaj komentarz