Kosmetyki

Dlaczego warto stawiać na lakiery hybrydowe?

Piękne, zadbane dłonie to wizytówka każdej kobiety bez względu na to, ile ma ona lat. Bez wątpienia pomalowane paznokcie wyglądają zdecydowanie lepiej. Znaczna część pań decyduje się stosować tradycyjne lakiery do paznokci. Niestety, ich trwałość jest często na dość niskim poziomie. Wystarczy kilka razy pozmywać naczynia czy umyć włosy, aby pojawiły się brzydkie odpryski. Rozwiązaniem okazują się być lakiery hybrydowe, których popularność jest coraz większa.

Czy to bezpieczne?

Panie, które nie decydują się na używanie lakieru hybrydowego nie robią tego w obawie o zdrowie swoich paznokci. Panuje bowiem przekonanie, że lakier hybrydowy niszczy płytkę paznokcia, nawet wówczas, gdy jest ona naprawdę twarda. Tymczasem trzeba wyraźnie podkreślić, że tak nie jest. Lakier nigdy nie sprawi, że paznokcie zaczną się łamać. Decydując się na manicure hybrydowy, należy jednak postawić na dobry salon. Istotne jest bowiem to, jak lakier zdejmowany jest z naszych paznokci.

Trwałość przede wszystkim

Bez wątpienia trwałość jest największą zaletą manicure hybrydowego. Lakier ten pozostanie na paznokciach bardzo długo. Nie odpryskuje, nie traci doskonałego wyglądu. Trzeba nałożyć go ponownie, kiedy na paznokciach pojawi się odrost. Decydując się na taki lakier, nie trzeba już malować paznokcie co drugi czy co trzeci dzień. Robi się to raz na dwa bądź trzy tygodnie. Częstotliwość malowania uzależniona jest od tempa wzrostu paznokcia.

Lakiery hybrydowe Semilac

Bez wątpienia to obecnie jedne z lepszych lakierów hybrydowych, jakie dostępne są na rynku. Ich plusem jest łatwość aplikacji, a także ogromny wybór kolorów. Lakiery te bardzo dobrze przylegają do płytki paznokciowej. Sięgając po nie, nie należy się więc obawiać, że będą odpadały od paznokcia. Lakiery hybrydowe Semilac wyróżniają się wyjątkową intensywnością kolorów. Wszystko za sprawą doskonałych pigmentów.

Pomalowane paznokcie wyglądają o niebo lepiej. Kiedy jednak nie mamy czasu na robienie tego co parę dni, warto rozważyć manicure hybrydowy.

Przeczytaj również:

Beauty Expert

Kosmetykami jak i makijażem zajmuję się od kilku lat.. Pracowałam dla wielu klientów oraz na planach kilku polskich seriali, gdzie miałam do czynienia z przeróżnymi ludźmi. W wolnych chwilach lubię przelewać swoje przemyślenia na stronie bądź forach internetowych :-)

Sprawdź też

Dodaj komentarz