Na jakie perfumy Lacoste warto się zdecydować?
Perfumy

Na jakie perfumy Lacoste warto się zdecydować?

Logo z małym, zielonym krokodylem nie oznacza wyłącznie wysokiej jakości odzieży. Firma Lacoste to również producent perfum, które na całym świecie mają tysiące zwolenników. Kolejne zapachy to powiew świeżości i wolności, nic więc dziwnego, że zakochują się w nich zwłaszcza te osoby, które cenią sobie oryginalność i kochają przestrzeń. Którymi z nich warto zainteresować się w szczególny sposób?

Wolność we flakonie

Lacoste Essential to przykład zapachu, w którym kryje się wszystko to, co jest ważne dla jego producenta. To zapach świeży i pełen niezależności, idealny dla mężczyzn uważających, że granice nie istnieją. Na nutę głowy składa się w nim orzeźwiający liść czarnej porzeczki, liść pomidora, mandarynka oraz bergamotka. Nuta serca to z kolei efekt niebanalnego połączenia róży oraz pieprzu. Całość jest dopełniana zapachem drzewa sandałowego, mamy więc do czynienia z zapachem, który orzeźwia i intryguje. Nic dziwnego, że panowie często podkreślają, że mamy do czynienia z perfumami dodającymi pewności siebie.

Zapach nowoczesnej kobiety

Lacoste to firma, która przez lata była kojarzona przede wszystkim z męskimi zapachami. Nie można jednak nie dostrzec tego, że od pewnego momentu zaczęło się to zmieniać. Doskonałym przykładem perfum inspirujących kobiety może być choćby zapach Lacoste Pour Femme. Jest on często określany zarówno jako pociągający, jak i dodający energii i nie ma w tym przypadku. Nutę głowy tworzy tu niebanalne połączenie jamajskiego pieprzu i purpurowej frezji. Z kolei na nutę serca składa się między innymi kwiat hibiskusa i irański jaśmin. Zachwyca też nuta bazy. Poza znanym dobrze kadzidłem i drzewem sandałowym mamy tu do czynienia z himalajskim cedrem oraz akordem skórzanym.

Inne ciekawe zapachy

Oczywiście, oferta Lacoste jest znacznie bardziej rozbudowana. Jeśli więc chcemy przeprowadzić więcej testów w poszukiwaniu idealnego zapachu, dobrze jest sprawdzić również, co ma nam do zaoferowania Lacoste Challenge, Lacoste Booster, czy też Lacoste Love Of Pink.

Przeczytaj również:

Beauty Expert

Kosmetykami jak i makijażem zajmuję się od kilku lat.. Pracowałam dla wielu klientów oraz na planach kilku polskich seriali, gdzie miałam do czynienia z przeróżnymi ludźmi. W wolnych chwilach lubię przelewać swoje przemyślenia na stronie bądź forach internetowych :-)

Sprawdź też

Dodaj komentarz