Perfumy marki Avon
Perfumy

Perfumy marki Avon

W roku 1992 na polskim rynku kosmetycznym pojawiła się firma Avon Cosmetics Polska. W roku 1997 doszło do powstania spółki Avon Operations Polska. Na chwilę obecną jest to jedna z największych, a zarazem najbardziej nowoczesnych fabryk kosmetyków w tej części Europy. Co więcej, dysponuje własnym centrum dystrybucyjnym. Zobaczmy jak to wszystko się zaczęło, a także co dzisiaj oferuje marka.

Zaskakujące początki

Założycielem firmy jest David McConnel. To właśnie on – w roku 1886 – zaczynał jako obwoźny sprzedawca książek. Co ciekawe, był pierwszym przedsiębiorcą, który zdecydował się na zatrudnienie kobiety. Była to P.F.E. Albee, która dzisiaj uznawana jest za pierwszą konsultantkę. Firma McConnela była pierwszą, która dała szansę kobietom na własną aktywność zawodową, a tym samym własne pieniądze. Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt, że stało się to na długo przed tym, jak amerykańskie kobiety uzyskały prawo do głosowania.

Firma dzisiaj

Obecnie jest to jedna z większych firm kosmetycznych, która cieszy się ogromną popularnością wśród kobiet na całym świecie. Wybór kosmetyków, które proponuje jest naprawdę szeroki. W katalogach znaleźć można lakiery do paznokci, tusze do rzęs, cienie do powiek, kosmetyki do kąpieli, kremy, biżuterię, a także perfumy damskie i męskie. Co ciekawe, od pewnego czasu kosmetyki tej marki można coraz częściej kupić również w różnych drogeriach internetowych.

Perceive Sunshine

To jeden z przykładów na to, jak dobre potrafią być zapachy tej marki. Są to perfumy idealne dla kobiet, które chcą podkreślić swój urok. Świetnie nadają się na ciepłe, letnie dni. W perfumach tych wyczuć można nuty magnolii, jaśminu, a także sandałowca, który nadaje im odrobiny tajemniczości. Bez wątpienia jest to zapach, który sprawdzi się zarówno w pracy, jak i podczas spotkania z przyjaciółmi. Oczywiście marka ma w swojej ofercie zdecydowanie większy wybór perfum. Proponuje zapachy nie tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn. Wszystkie charakteryzują się doskonałą jakością, a zapach utrzymuje się naprawdę bardzo długo.

Przeczytaj również:

Beauty Expert

Kosmetykami jak i makijażem zajmuję się od kilku lat.. Pracowałam dla wielu klientów oraz na planach kilku polskich seriali, gdzie miałam do czynienia z przeróżnymi ludźmi. W wolnych chwilach lubię przelewać swoje przemyślenia na stronie bądź forach internetowych :-)

Sprawdź też

Dodaj komentarz