Firma Mexx i jej kosmetyki
Kosmetyki

Firma Mexx i jej kosmetyki

W roku 1970 powstała firma Mexx. Początkowo było to przedsiębiorstwo typowo modowe. Dzisiaj firma ma w swojej bogatej ofercie również doskonałej jakości perfumy. Poznajmy firmę Mexx nieco bliżej i zobaczmy, na jakie kosmetyki warto postawić.

Krótka historia

Jak wspomnieliśmy już we wstępie, firma powstała w 1970 roku. Początkowo jednak zajmowała się wyłącznie produkcją odzieży. Jej założycielem jest Hindus Rattan Chadha. Co ciekawe, początkowo firma składała się jakby z dwóch odrębnych marek. Pierwszą była Moustache, która zajmowała się produkcją artykułów dla mężczyzn, drugą zaś Emmanuelle, która koncentrowała się na produkcji artykułów dla kobiet. Rok 1986 to moment, kiedy doszło do fuzji. To wówczas firma zaczęła funkcjonować pod nazwą, która doskonale znana jest dzisiaj.

Nie tylko ubrania

Wraz z upływem czasu firma zaczęła rozszerzać swoją ofertę. Pojawiły się w niej kosmetyki do pielęgnacji, a także perfumy. Co ciekawe, firma nawiązała współpracę z najlepszymi perfumiarzami. Wyjątkowe zapachy, jakie oferuje to dzieło między innymi Lapouza oraz Lorson. Wśród zapachów oferowanych przez markę królują akordy cytrusowe oraz drzewne. To właśnie z tego powodu są to produkty, które poleca się szczególnie młodym oraz naprawdę energicznym osobom.

Fly High

To jedna z wód toaletowych tej marki. Stworzona została z myślą o kobietach. Jest to zapach wyjątkowo świeży. Na podkreślenie zasługują aromaty czarnej porzeczki, na które zdecydowano się postawić. Połączono je z melonem oraz yuzu, tworząc zapach naprawdę wyjątkowy. Nie można pominąć również róży oraz kwitnącego lilaku. Całości dopełnia piżmo, które sprawia, że zapach zyskuje nieco tajemniczości.

Firma Mexx to obecnie jedna z bardziej cenionych marek. Czasy, kiedy kojarzyła się wyłącznie z ubraniami dawno już minęły. Dzisiaj to także bardzo dobrej jakości kosmetyki, które idealnie wpisują się w potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. W bogatej ofercie każdy ma szansę na znalezienie takiego kosmetyku, jakiego właśnie szuka.

Przeczytaj również:

Beauty Expert

Kosmetykami jak i makijażem zajmuję się od kilku lat.. Pracowałam dla wielu klientów oraz na planach kilku polskich seriali, gdzie miałam do czynienia z przeróżnymi ludźmi. W wolnych chwilach lubię przelewać swoje przemyślenia na stronie bądź forach internetowych :-)

Sprawdź też

Dodaj komentarz