Niezwykłe perfumy Dolce Gabbana
Perfumy

Niezwykłe perfumy Dolce Gabbana

Marka Dolce Gabbana już od wielu lat jest uważana za synonim luksusu. Przeświadczenie o jej wyjątkowości nie jest jednak wyłącznie legendą przekazywaną sobie z ust do ust. Każdy kolejny produkt opatrzony tym znakiem firmowym zdaje się potwierdzać, że zasługuje na miano wyjątkowego. Osoby, które mają co do tego wątpliwości, mogą je rozwiać choćby analizując możliwości, jakie otwierają przed nimi perfumy tego producenta.

Light Blue Pour Homme

Jeśli szukamy męskich perfum przypominających poprzez swój zapach o wakacjach spędzonych nad Morzem Śródziemnym, Light Blue Pour Homme wydaje się być strzałem w dziesiątkę. To unikatowe rozwiązanie sprawiające, że natychmiast po pierwszym użyciu można poczuć przyjemne orzeźwienie. Jak to możliwe? Wiele wskazuje na to, że sekret perfum jest ukryty w zapachu jałowca, bergamotki, sycylijskiej mandarynki oraz rozmarynu, pieprzu i brazylijskiego drzewa różanego. Docenić wypada jednak także umiejętnie dobraną nutę bazy z kadzidłem, piżmem i niebanalnym mchem.

The Only One 2

Nawet osoby, które nie są dobrze zaznajomione z produktami Dolce Gabbana, powinny kojarzyć znakomitą serię The Only One. Po latach święcenia przez nią triumfów, na rynku pojawił się zapach, który z powodzeniem można uznać za otwarcie jej drugiego rodzaju. Tym razem zagościła w nim zarówno czerwona róża będąca nieśmiertelnym symbolem miłości, jak i gruszka z frezją tworząca znakomite, wyjątkowo oryginalne połączenie. Zakochać można się jednak również w zapachu fiołków oraz unoszącym się gdzieś ponad tym zestawieniem aromacie kawy,

Rosa Excelsa

Innym zapachem, który warto poznać, jest bez wątpienia Rosa Excelsa. To znakomite perfumy dla amatorek kwiatowych zapachów, które nie chcą jednak, aby te ostatnie kojarzyły się z czymś banalnym i przewidywalnym. Kwiat papai i neroli w nucie głowy, a także zwartnica, narcyz, róża turecka i lilia wodna w nucie serca dają pewność, że zapach będzie trudny do zapomnienia. Nie może być jednak inaczej, skoro mówimy o oryginalnym połączeniu niewinności ze zmysłowością.

Przeczytaj również:

Beauty Expert

Kosmetykami jak i makijażem zajmuję się od kilku lat.. Pracowałam dla wielu klientów oraz na planach kilku polskich seriali, gdzie miałam do czynienia z przeróżnymi ludźmi. W wolnych chwilach lubię przelewać swoje przemyślenia na stronie bądź forach internetowych :-)

Sprawdź też

Dodaj komentarz