Dodatki

Odrobina luksusu na święta

Odrobina luksusu na świętaŚwiąteczne kreacje powinny być wyjątkowe. Na uroczyste okazje sprawdzają się jedwabie, złoto i perły. Nie muszą być naturalne, ich imitacje są obecnie tak doskonałe, że do złudzenia przypominają te prawdziwe i wyglądają równie elegancko, jak te pierwsze. Co wybrać?

Nie tylko kaszmir

Kaszmirowe sweterki są lekkie, bardzo puszyste, delikatne i miękkie, ale przy tym drogie. Zamiast nich może więc wybrać znacznie od nich tańsze, ale wyróżniające się takimi cechami sweterki z tańszej wełny. Można je nosić lekko narzucone na wieczorową suknię. Aby dodać całej stylizacji więcej blasku, sweterek warto spiąć ozdobną broszą.

Perły

Prawdziwe są bardzo drogie, kilka tysięcy złotych za sznur pereł to wydatek, na który może sobie pozwolić niewiele z nas. Perły hodowlane lub sztuczne prezentują się nie mniej pięknie od prawdziwych. Są od nich jednak nieporównywalnie tańsze, do tego niewprawnym okiem są od nich nie do odróżnienia. Perły nosimy z kreacjami w stylu retro lub do prostych sukienek, na przykład do klasycznej małej czarnej.

Jedwab

Tkaniny z oryginalnego jedwabiu nie należą do tanich. Na rynku są już jednak tkaniny, które do złudzenia przypominają oryginał. Kobiety odważne, jako strój wieczorowy mogą wybrać spodnie z połyskującej tkaniny plus sweterek, który z tyłu ma interesujący dekolt.

Prawie jak ekskluzywna skóra

Współczesny skaj jest gładki i bardzo miękki. W pierwszym momencie nawet trudno jest zauważyć, że nie jest to prawdziwa skóra. Na wielkie wyjście możesz wybrać spódnicę ze skaju w kolorze złota, elegancką bluzkę i szpilki w złotym kolorze.

Złoto

Jego cena nigdy nie jest niska. Złota biżuteria jest też zawsze modna. Zamiast dodatków możesz jednak wybrać te wykonane z mniej szlachetnego kruszcu. One także wystarcza, aby cała stylizacja prezentowała się wyjątkowo szykownie.

Koronki

Dzisiaj nie nosimy już ręcznie wykonywanych koronek, ale te tworzone maszynowo prezentują się równio uroczo, a przy tym elegancko. Koronkowe, proste w kroju sukienki są klasycznym przykładem stroju wieczorowego.

Przeczytaj również:

Beauty Expert

Kosmetykami jak i makijażem zajmuję się od kilku lat.. Pracowałam dla wielu klientów oraz na planach kilku polskich seriali, gdzie miałam do czynienia z przeróżnymi ludźmi. W wolnych chwilach lubię przelewać swoje przemyślenia na stronie bądź forach internetowych :-)

Sprawdź też

Dodaj komentarz