Bez kategorii

Pizza przez internet: dla tych, którzy cenią komfort

Pizza to chyba najbardziej popularne danie kuchni włoskiej. Miłośników tego dania nie musimy zbyt długo szukać również w naszym kraju. Bardzo rzadko za przygotowanie pizzy zabieramy się sami; jeśli już mamy ochotę na to danie to wychodzimy do pizzerii albo zamawiamy je z dostawą. Dzięki powszechnemu dostępowi do internetu, dzięki wysiłkom programistów zostały stworzone programy, dzięki której miłośnicy pizzy mogą ją zamówić przez internet.

Jaką pizzę zamówimy przez internet?

W większości pizzerii, które uruchomiły usługę zamawiania pizzy przez internet klienci mogą zamówić: małą pizzę (ma średnicę około 25 centymetrów), średnią o średnicy 30 centymetrów i dużą. Ta ostatnia ma średnicę 40 centymetrów. W niektórych można zamówić również bardzo dużą pizzę; jej średnica przekracza 50 centymetrów. W menu nie może zabraknąć klasycznych wersji pizzy:

  • margherity;
  • capriciosa;
  • marinara;

W wielu pizzeriach klienci mogą zamówić również pizzę wegetariańską oraz Bianca. Pizza Bianca wyróżnia się tym, że nie ma w niej sosu pomidorowego. Pizza Bianca przygotowywana jest bardzo różnie: może być z sosem beszamelowym lub bez dodatku sosu. Jej smak będzie więc różny. Klienci składający zamówienia przez internet mogą komponować także własne pizze.

Korzyści z zamawiania pizzy przez internet

Jest to przede wszystkim sposób niezwykle wygodny. Zamówienia można złożyć w każdej wolnej chwili. Do tego zamówienie zostanie zrealizowane bardzo szybko. Średni czas dostawy to 20- 30 minut. To naprawdę nie jest długo nawet w sytuacji, gdy jesteśmy bardzo głodni. Właściciele pizzerii, którzy zdecydowali się na uruchomienie usługi zamówień online dają klientom korzystającym z usługi możliwość wyboru rodzaju płatności. Za pizzę można zapłacić przelewem, kartą albo gotówką. Na klientów zamawiających przez internet czekają promocje, rabaty i programy lojalnościowe. Z zamówień na pizzę składanych przez internet zadowoleni są zarówno klienci, jak i właściciele pizzerii. Usługę uruchamia coraz więcej lokali.

Przeczytaj również:

Beauty Expert

Kosmetykami jak i makijażem zajmuję się od kilku lat.. Pracowałam dla wielu klientów oraz na planach kilku polskich seriali, gdzie miałam do czynienia z przeróżnymi ludźmi. W wolnych chwilach lubię przelewać swoje przemyślenia na stronie bądź forach internetowych :-)

Sprawdź też

Dodaj komentarz