Zakupy ze stylistą
Moda

Zakupy ze stylistą

Zakupy ze stylistąKażda z nas na pewno wie, że możliwe jest udane się na zakupy ze stylistą. Pomoc profesjonalisty jest o tyle istotna, iż jego rady w porównaniu do porad koleżanki czy przyjaciółki będą na pewno o wiele bardziej obiektywne.

Styliści pomagają także w doborze całych kreacji, oraz oczywiście pomogą znaleźć błędy w dotychczasowym stylu, czy stosowanych kreacjach. To wszystko do niedawna możliwe było tylko i wyłącznie w przypadku zakupów w sklepach tradycyjnych, a jak wiadomo także jeśli chodzi o ubrania to takie zakupy obecnie nie należą już do najbardziej popularnych, o wiele częściej zakupów dokonuje się w sieci i także tam przydała by się jak wiadomo pomoc profesjonalnego stylisty.

Czas

Zakupy ze stylistąW pewnym stopniu skraca to także czas potrzebny na dokonanie zakupów i wybór odpowiednich ubrań, ale jest to już dodatkowy aspekt, którym mało kto raczej będzie się przejmować. Jednym z pierwszych sklepów, które umożliwiają dokonywanie takich zakupów jest Galamstorm, dosyć innowacyjny sklep internetowy. Skorzystanie z porad wirtualnego stylisty jest w tym wypadu o tyle łatwiejsze, że każda z klientek ma możliwość skorzystania z wirtualnej przymierzalni gdzie przygotowywane są ubrania, które będzie można zakupić. To z nich tworzona jest kolekcja ubrań, na podstawie dokonanych wyborów stylista może zasugerować wiele ciekawych rozwiązań.

Porady stylisty

Zakupy ze stylistąKorzystać można także z porad automatycznego stylisty, który opiera się o ogólnie przyjęte zasady i normy stylistyczne dotyczące jak najlepszego doboru ubrań. W tym przypadku można od razu nauczyć się wielu zasad, które stanowią zresztą podstawę doboru ubrań. W razie potrzeby pomoc wirtualnego stylisty zawsze można wyłączyć. Z usług takich korzystać można nawet bez konieczności posiadania zarejestrowanego konta na stronie internetowej sklepu, można wtedy skorzystać z wielu nowoczesnych dobrodziejstw występujących w przypadku sklepu po prostu na zasadzie przetestowania sobie jego funkcjonalności co także jest wygodnym rozwiązaniem dla wielu klientek sklepu internetowego.

Przeczytaj również:

Beauty Expert

Kosmetykami jak i makijażem zajmuję się od kilku lat.. Pracowałam dla wielu klientów oraz na planach kilku polskich seriali, gdzie miałam do czynienia z przeróżnymi ludźmi. W wolnych chwilach lubię przelewać swoje przemyślenia na stronie bądź forach internetowych :-)

Sprawdź też

Dodaj komentarz