Moda

Możliwości współczesnych smartfonów

Tradycyjne telefony komórkowe powoli odchodzą do lamusa. Większość z nas posiada dzisiaj nowoczesne smartfony, których możliwości są naprawdę olbrzymie. Można z nich nie tylko dzwonić i wysyłać SMS. Możliwości ich zwiększają nie tylko funkcje, w które wyposażają je producenci, ale także dodatkowe programy.

Poziomica

To funkcja, która może okazać się bardzo przydatna podczas bardzo drobnych prac w domu. Na pewno smartfona, który sprawdzi się jako poziomica docenią majsterkowicze. Aby wykorzystać smartfon do wyznaczenia pionu czy poziomu wystarczy tylko ściągnąć i zainstalować specjalną aplikację. Po zainstalowaniu aplikacji musimy telefon skalibrować; w tym celu wystarczy położyć go na dowolnej płaskiej powierzchni.

Latarka

Jest to funkcja, którą na pewno docenimy w wielu bardzo sytuacjach, na przykład wtedy, gdy nastąpi przerwa w dostawie prądu, a my będziemy musieli zejść do piwnicy. Latarka to funkcja, która nie wymaga ściągania żadnego programu, jest wprowadzona przez producentów smartfonów. Plusem latarek w smartfonach jest to, że świecą wyjątkowo mocno. Minusem zaś to, że musimy pamiętać o naładowaniu telefonu.

Aparat fotograficzny

Każdy smartfon, który jest dzisiaj dostępny na rynku ma wbudowany aparat fotograficzny. Warto dodać, że są to naprawdę bardzo dobre aparaty, dzięki nim możemy zrobić zdjęcia naprawdę wysokiej jakości. Zdjęcia te nie ustępują jakością tym, które można zrobić przy pomocy dobrej klasy aparatów fotograficznych. Plusem jest to, że smartfon mamy zawsze przy sobie.

Aplikacje dla mamy

To specjalne programy, które ułatwią opiekę nad dzieckiem. Do wyboru jest między innymi aplikacja, która usypia dzieci. Przyda się szczególnie tym rodzicom, których dzieci mają kłopoty z zaśnięciem. Z aplikacji można odtwarzać dźwięki, które szybko sprowadzą na dziecko sen. Są to między innymi odgłosy natury – szelest liści lub szmer wody. Wielu rodziców z pewnością nie wie, że po zainstalowaniu specjalnej aplikacji na dwóch smartfonach mogą wykorzystać je jako elektroniczną nianię.

Przeczytaj również:

Beauty Expert

Kosmetykami jak i makijażem zajmuję się od kilku lat.. Pracowałam dla wielu klientów oraz na planach kilku polskich seriali, gdzie miałam do czynienia z przeróżnymi ludźmi. W wolnych chwilach lubię przelewać swoje przemyślenia na stronie bądź forach internetowych :-)

Sprawdź też

Dodaj komentarz