Moda

Do czego możemy wykorzystać smartfon?

Smartfony to nowoczesne telefony komórkowe. Dają zdecydowanie więcej możliwości niż tylko dzwonienie i wysyłanie wiadomości SMS. Zobaczmy do czego możemy jeszcze je wykorzystać.

Surfowanie w Internecie, komunikacja

To są dwie najbardziej podstawowe funkcje każdego smartfona. Trzecia jest poczta e-mail. Są to funkcje każdego, nawet tego najbardziej prostego, kosztującego poniżej 1000 złotych smartfona. Jeśli chcemy na swoim smartfonie przeglądać strony www, nie musimy zmieniać w  nim żadnych ustawień. Nie musimy także ściągać i instalować żadnych programów. Jeśli chcemy skorzystać z wyszukiwarki lub wpisać adres, który zamierzamy znaleźć, jedyne co musimy zrobić to odszukać w swoim urządzeniu odpowiednią ikonę. Kiedy na nią klikniemy, na ekranie ukaże się nam internetowa wyszukiwarka. Bez względu na to, jaki system operacyjny jest zainstalowany w naszym smartfonie, możemy wykorzystać go do obsługiwania poczty elektronicznej. W tym przypadku także nie musimy instalować żadnych dodatkowych programów. Aplikację, która umożliwia wysyłanie i odbieranie maili instalują producenci smartfonów. Smartfon umożliwia oczywiście także komunikowanie się z innymi. Możemy komunikować się nie tylko dzwoniąc, ale także wysyłając wiadomości SMS. Smartfon umożliwia komunikowanie się z innymi także za pomocą komunikatorów internetowych.

Inne możliwości smartfonów

Smartfon to urządzenie, które może nam zastąpić na przykład nawigację samochodową. Ta funkcja smartfona jest bardzo użyteczna, jest więc wykorzystywana naprawdę bardzo często. Smartfony,w  których zostały zainstalowane najbardziej popularne systemy operacyjne umożliwiają dostęp do tej funkcji bez konieczności ściągania i instalowania dodatkowych programów. Wyjątkowo często wykorzystujemy smartfony do robienia zdjęć. Aparaty fotograficzne, które są wbudowane w te urządzenia pozwalają na zrobienie fotografii bardzo dobrej jakości. Do przydatnych aplikacji należą także te, które pozwalają nam zakupić bilety kolejowe i autobusowe. Instalując specjalną aplikację przez smartfona kupimy także bilety komunikacji miejskiej.

Przeczytaj również:

Beauty Expert

Kosmetykami jak i makijażem zajmuję się od kilku lat.. Pracowałam dla wielu klientów oraz na planach kilku polskich seriali, gdzie miałam do czynienia z przeróżnymi ludźmi. W wolnych chwilach lubię przelewać swoje przemyślenia na stronie bądź forach internetowych :-)

Sprawdź też

Dodaj komentarz