Biżuteria

Złote pierścionki na zaręczyny

Złote pierścionki na zaręczyny

Jeśli myślicie o tym, by zacząć ze swoją partnerką zbliżać się do ślubu to na początek oczywiście będzie trzeba myśleć o zaręczynach. Po stronie mężczyzny będzie między innymi konieczność zaplanowania całego tego zdarzania i wzięcia pod uwagę tego jaki pierścionek wybrać, by rzeczywiście całe to wydarzenie było udane.


Nie da się ukryć, że nadal pierścionki zaręczynowe złote wzbudzają największe zainteresowanie przyszłych małżonków i sprzedają się rzeczywiście najlepiej. Jednak i w tym zakresie jubilerzy starają się nas nieco zaskakiwać i cały czas myślą o tym, jak przygotować dla nas jeszcze lepsze propozycje. Co znajdziemy w sklepach?

Złoto to już nie tylko żółta klasyka

Jeśli ktoś chce wybrać pierścionek zaręczynowy ze złota musi na początek zdać sobie sprawę z tego, że w tym momencie złoto nie jest już tylko prostą żółtą klasyką. W sprzedaży znajdziemy takie wyroby, które są mocno zróżnicowane i w jakieś mierze mogą nawet zostać potraktowane jako zaskakujące. Przede wszystkim nie liczy się już tylko złoto żółte. Wielkim hitem jest tak zwane białe złoto a więc złoto żółte z dodatkiem palladu, które następnie jest również dodatkowo rodowane i tym samym przybiera białą, nieco srebrzystą barwę. Na pewno będzie się prezentować wyjątkowo, będzie dawało piękny odblask światła, z drugiej strony może być także pewnym zaskoczeniem, niekiedy może być nawet pomylone ze srebrem przez laików. Oprócz tego mamy również złoto różowe, w pewnych sytuacjach określane również jako złoto czerwone. Jego barwa jest jednak bliższa różowej i wynika ze specjalnej mieszanki stopów. Okazuje się więc, że już nie tylko klasyczne żółte pierścionki ze złota będą popularne, oprócz tego mamy również inne ciekawe propozycje, na które czasami warto będzie się zdecydować. Jeśli kobieta lubi nowoczesne wzornictwo to wydaje się, że narzeczony może pomyśleć o pierścionku, który będzie łączył dwa a nawet trzy rodzaje złota.

Do złota piękny kamień

Nie można zapominać o tym, że jeśli pierścionek ma wyglądać perfekcyjnie będzie trzeba dodatkowo pomyśleć również o wybraniu atrakcyjnego kamienia. Dla miłośników klasyki oczywiście doskonały będzie diament. Jeśli jednak kobieta chętnie zastawia na zaskoczenie wybór będzie mógł paść również na inne propozycje. Jubilerzy mają dla nas kilka ciekawych opcji. W zaręczynowych pierścionkach pojawiają się obecnie między innymi szafiry, rubiny czy szmaragdy, dlatego wybór jest rzeczywiście znacząco i coś atrakcyjnego uda się odnaleźć. Na pewno przy wyborze trzeba brać pod uwagę upodobania obdarowywanej kobiety.

Przeczytaj również:

Beauty Expert

Kosmetykami jak i makijażem zajmuję się od kilku lat.. Pracowałam dla wielu klientów oraz na planach kilku polskich seriali, gdzie miałam do czynienia z przeróżnymi ludźmi. W wolnych chwilach lubię przelewać swoje przemyślenia na stronie bądź forach internetowych :-)

Sprawdź też

Dodaj komentarz