Dodatki

Candy bar – atrakcja weselna nie tylko dla łasuchów

Candy bar - atrakcja weselna nie tylko dla łasuchów

Jak serwować gościom weselnym słodycze? Jeszcze kilkanaście lat temu odpowiedź na to pytanie nie była trudna. Ciasta i ciastka wykładano na mniej lub bardziej ozdobne patery i umieszczano przy stołach gości, gdzieś pomiędzy pasztecikami i sałatką grecką. Wiele par nadal korzysta przede wszystkim z takiego właśnie rozwiązania, warto jednak zadać sobie pytanie o to, na ile jest ono rzeczywiście atrakcyjne.

Być może znacznie lepszą opcją będzie poszukanie dla niego ciekawszej alternatywy? Kwestia ta zasługuje na rozważenie już choćby dlatego, że poszukiwania takie wcale nie muszą być długie, a wspomnianą alternatywą okazuje się być candy bar.

Co powinien zawierać candy bar?

Candy bar – podobnie jak wiele innych modnych ostatnio atrakcji weselnych – opiera się przede wszystkim na innowacyjności i kreatywności. Nietrudno więc domyślić się, że nie ma żadnych sztywnych ram odnoszących się do jego zawartości. To miejsce idealne na cukierki, lizaki, pianki, muffiny, kruche ciastka, paluszki, pierniczki i dziesiątki innych słodyczy, każdy ich rodzaj znajdzie bowiem na weselu swoich amatorów. Candy bar cieszy się zresztą rosnącą popularnością nie dlatego, że pozwala na bezkarne objadanie się oryginalnymi słodyczami, choć i to jest jego atut. Tajemnica jego sukcesu tkwi w sposobie serwowania słodkości, dbałości o szczegóły i dekoracjach, jakie go otaczają. Candy bar to miejsce, którym można się zachwycać nawet, jeśli nie przepada się za słodyczami.

Jak przygotować candy bar?

Jeśli jesteśmy dość kreatywni, a jednocześnie przygotowania do wesela nie kradną nam całego wolnego czasu, możemy przygotować stół ze słodkościami samodzielnie. Jeśli jednak obawiamy się, że nie uda się nam sprostać zadaniu, a mieszkamy w Warszawie lub w innym dużym polskim mieście, zastanówmy się przede wszystkim na scedowaniu tego obowiązku na jedną z firm zajmujących się promowaniem tej atrakcji weselnej. Warszawscy profesjonaliści zatroszczą się zresztą nie tylko o różnorodność słodyczy i ich ciekawe przedstawienie, ale i o akcesoria dodatkowe takie, jak choćby tacki i elementy zastawy stołowej.

Więcej na 

Przeczytaj również:

Beauty Expert

Kosmetykami jak i makijażem zajmuję się od kilku lat.. Pracowałam dla wielu klientów oraz na planach kilku polskich seriali, gdzie miałam do czynienia z przeróżnymi ludźmi. W wolnych chwilach lubię przelewać swoje przemyślenia na stronie bądź forach internetowych :-)

Sprawdź też

Dodaj komentarz