Moda prosto z ulicy
Moda

Moda prosto z ulicy

Moda prosto z ulicyModa ciągle się zmienia- czasem na lepsze, czasem na gorsze. Zmiany te doskonale możemy obserwować nie tylko w sklepach i gazetach, ale przede wszystkim na ulicach. A co takiego widać ostatnio?

Przede wszystkim na ulicach króluje odzież sportowa. Ale nie przypomina już ona strojów gimnastycznych rodem z podstawówki. Dziś kobiety mogą ubrać się jednocześnie elegancko i sportowo, wygodnie. Nie muszą już zakładać obcasów, obcisłych sukienek, aby poczuć się kobieco. W modzie są dresowe sukienki, oryginalne dżinsy, czapki z daszkiem, a do tego- buty sportowe. Dzisiaj już nikogo nie dziwi na ulicy widok dziewczyny w lekkiej dresowej spódniczce, ładnej bluzeczce i sportowych butach. Także panowie nie muszą już zakładać eleganckich garniturów i wyglansowanych na połysk wizytowych butów. Mężczyzna ubrany w sportowe, oryginalne buty, dżinsy, lekką koszulę i materiałową marynarkę będzie wyglądał nawet lepiej od pana w pełnym garniturze.

Wygoda butów sportowych

Można powiedzieć, że takie luźniejsze ubrania nosiło się już wcześniej. Tak, ale nigdy nie towarzyszyły im sportowe buty. One nie tylko wyglądają dobrze same w sobie. Osoba nosząca je nie męczy się jak w szpilkach, nie krzywi przy każdym stąpnięciu na kamyk jak w balerinkach i nie mówi po 10 minutach, że już dalej nie jest w stanie iść. Osoba pozbawiona takich dolegliwości jest radośniejsza i przez to sympatyczniejsza.

Popularne Air Max 1

A jakie buty cieszą się szczególną popularnością? Bez wątpienia wśród kobiet są to buty Nike Air Max 1 damskie. Czym one się wyróżniają? Ogóle rzecz ujmując buty Air Max charakteryzują się obecnością doskonałej amortyzacji na pięcie, co czyni je nie tylko dobrymi butami do biegania, ale również świetnymi do codziennej aktywności. W sklepach dostępnych jest dzisiaj wiele rodzajów butów Air Max. Pierwotnym modelem, wciąż sprzedawanym były Nike Air Max 1. Pojawiły się one pod koniec lat 80. Kolejnym modelem był Nike Air Max 90. Pojawiły się one nieco później i były nieco masywniejsze i bardziej dynamiczne od pierwotnej wersji. Ponadto użyto w niej innych materiałów- syntetycznej siateczki i skóry. Następnie powstało jeszcze kilka kolejnych modeli. Każdy z nich niewątpliwie jest świetny do codziennej aktywności i dodatkowo jest sprzedawany w kilku różnych odmianach kolorystycznych, dzięki czemu możesz bez problemu wybrać but odpowiedni do Twojej osobowości!

A zatem nie męcz się w szpilkach czy wyjściowych butach i zdecyduj się na wygodniejsze i modniejsze obuwie.

Przeczytaj również:

Beauty Expert

Kosmetykami jak i makijażem zajmuję się od kilku lat.. Pracowałam dla wielu klientów oraz na planach kilku polskich seriali, gdzie miałam do czynienia z przeróżnymi ludźmi. W wolnych chwilach lubię przelewać swoje przemyślenia na stronie bądź forach internetowych :-)

Sprawdź też

Dodaj komentarz