Panie w rozmiarze XXL korzystają z legginsów specjalnie szytych pod ich miarę
Moda

Panie w rozmiarze XXL korzystają z legginsów specjalnie szytych pod ich miarę

Panie w rozmiarze XXL korzystają z legginsów specjalnie szytych pod ich miarę

Legginsy często kojarzą nam się z rodzajem ubrania, które przeznaczone jest jedynie dla szczupłych kobiet, często zaprojektowanych po to, aby przyciągać swoją konstrukcją męskie spojrzenia oraz wzbudzać podziw wśród koleżanek, które nie posiadają idealnie wyrzeźbionej figury.

Jak w przypadku wielu innych dziedzin życia, tak i w tej można się nie tylko pokusić o obalenie tej krzywdzącej teorii, ale rzeczywiście można z łatwością tego dokonać.

Sportowy model

Jeden z producentów legginsów postanowił opracować specjalne legginsy sportowe dla osób z niewielką nadwagą i tuszą, które odpowiednio upinają ciało i modelują nogi oraz pośladki kobiet je noszących. Poza tym są one wybornie dopasowane do letnich upałów i skwaru, który panuje niejednokrotnie na dworze pomagając tym samym w utrzymaniu przewiewności nóg oraz pośladków. Dzięki zastosowaniu nowych technologii oraz opracowaniu specjalnie przygotowanej mieszanki materiałowej panie o rozmiarze XXL spokojnie będą w stanie ubrać na siebie omawiane legginsy bez obawy o utratę swojego głęboko skrywanego wdzięku. Piękny wygląd i wytrzymałość legginsów zachęcają przede wszystkim do aktywnego uprawiania sportów, w tym biegania i zrzucania w sposób naturalny paru zbędnych kilogramów, które zawsze będą doskwierały kobietom.

Model XXL

Żona mojego dobrego przyjaciela, już dobrze po czterdziestce, która swojego czasu dość mocno narzekała na uporczywe parę kilogramów więcej, od czasu zakupu legginsów dla pań XXL jest w siódmym niebie. Nie tylko udało jej się zrzucić parę kilogramów, które spędzały jej sen z powiek, ale przede wszystkim odzyskała dawny wigor, który ją charakteryzował od wielu lat, a znam ją od zabawy w piaskownicy. Jestem osobą, która lubi obalać mity i zadawać kłam krzywdzącym tezą, w szczególności, gdy te są całkowicie bezzasadne i irracjonalne. Postęp technologii w branży odzieżowej wraz z promowaniem zdrowego trybu życiu przyczyniły się do polepszenia stanu psychicznego i fizycznego wielu pań, które utraciły niepotrzebnie wiarę w samego siebie.

Przeczytaj również:

Beauty Expert

Kosmetykami jak i makijażem zajmuję się od kilku lat.. Pracowałam dla wielu klientów oraz na planach kilku polskich seriali, gdzie miałam do czynienia z przeróżnymi ludźmi. W wolnych chwilach lubię przelewać swoje przemyślenia na stronie bądź forach internetowych :-)

Sprawdź też

Dodaj komentarz