Przyjaciele naszych stóp - Geox
Informacje i porady

Przyjaciele naszych stóp – Geox

Przyjaciele naszych stóp - GeoxChodzimy niemalże od urodzenia, każdego dnia pokonujemy swoje drogi, każdą znacząc pracą swoich stóp. Nic dziwnego, że te, buntują się jeśli ubieramy je w nieodpowiednie buty powodujące dyskomfort, nadmierną potliwość i ucisk prowadzący do otarć. Nasze nogi wymagają butów wysokiej jakości, takich, które są skonstruowane w oparciu o znajomość anatomii stóp, idealnie z nimi współgrając. Technologia tworzenia pozwala najlepszym producentom, którzy na pierwszy plan wysuwają dobro swoich klientów, sięganie po innowacyjne rozwiązania. Jednym z czołowych producentów, który nieustannie dopracowuje doskonałość swojej oferty jest Geox buty przez nich stworzone perfekcyjnie współgrają ze stopę, dostosowując się nie tylko do niej samej, ale też do określonego natężenia ruchu.

Wspólny oddech

Na początku lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, marka opatentowała model, który po dziś dzień uważany jest za jedno z najlepszych rozwiązań na rynku obuwniczym. Oddychające buty dzięki swojej konstrukcji i połączeniu jej z właściwymi, przyjaznymi nam materiałami stworzyło całkiem nowe spojrzenie na komfort noszenia butów. Geox obuwie eliminuje problem pocących się nóg, a tym samym eliminuje zagrożenie odparzeń i bolesnych odcisków. Perforowana podeszwa z membraną pozwala na swobodny przepływ powietrza nawet w butach przeznaczonych do zadań specjalnych np. wycieczek górskich. Dodatkowo, ten element zapobiega przedostawaniu się wody do wnętrza. Podobnie wygląda wierzchnia część buta, która również jest nieprzemakająca, a jednocześnie oddychająca.

Dla małych, dużych i filigranowych stóp

Twórca tej uznanej na całym świecie marki – Mario Poletti Polegato swoje projekty oparł o naturalne instynkty. Chciał by jego stopy praktycznie nie odczuwały założonego obuwia. Tę idee przeniósł na kolejne projekty, które zyskały sławę i powodzenie u kobiet, mężczyzn, a także i dzieci. Każdy model jest właściwie wyprofilowany, a jednocześnie funkcjonalny i spełniający wizualne wymagania.  Produkty z linii Geox dla dzieci (takie jak chociażby tutaj – http://www.mivokids.pl/firm-pol-1266943683-GEOX.html) to przede wszystkim dbałość o zdrowie rozwijających się stóp. Ergonomia kształtu połączona z fasonem oraz ciekawą kolorystyka sprawia, że są to ulubione buty wszystkich dzieci. Także kobiety chętnie sięgają po obuwie Geox, cechujące się elegancją, seksapilem i wygodą, jakiej na próżno szukać gdziekolwiek indziej.

Nowoczesna stylistyka, połączona z doskonałymi rozwiązaniami technologicznymi dbającymi o komfort każdego naszego kroku to Geox – buty, które stają się tymi wybieranymi przez całe rodziny, na wszelkiego rodzaju okazje.

Przeczytaj również:

Beauty Expert

Kosmetykami jak i makijażem zajmuję się od kilku lat.. Pracowałam dla wielu klientów oraz na planach kilku polskich seriali, gdzie miałam do czynienia z przeróżnymi ludźmi. W wolnych chwilach lubię przelewać swoje przemyślenia na stronie bądź forach internetowych :-)

Sprawdź też

Dodaj komentarz