Jak prawidłowo dbać o szczotkę do włosów
Moda

Ubrania dla wysokich

Ubrania dla wysokichPanowie cieszący się słusznym wzrostem raczej nie mają większych trudności z doborem odpowiednich ubrań, wszak wiele z nich projektowanych jest specjalnie dla osób wysokich, dla kobiet jednak wzrost modelki czy też parę centymetrów więcej nie zawsze muszą być błogosławieństwem.

Jak się okazuje także i wtedy stosunkowo trudno jest dobrać odpowiedni strój dla siebie, bardzo łatwo jest popełnić błąd stylistyczny, przez co wydawać można się wyższą lub też dobrane ubrania sprawiać mogą wrażenie nieco za małych, co wizualnie przedstawia się także względnie mało korzystnie.

Buty z płaską podeszwą

Ubrania dla wysokichSpory wzrost może być jednak dosyć znaczącym atutem, także w przypadku pań, o ile wie się w jaki sposób dobieranie powinny być ubrania. Warto zrezygnować, przynajmniej na co dzień z butów na wysokim obcasie. Nawet niewielki obcas może niepotrzebnie dodawać centymetrów, czego może warto jest na co dzień unikać. Buty z płaską podeszwą także jak najbardziej mogą się dobrze i względnie korzystnie prezentować w zasadzie w każdych warunkach. Dodajmy także od razu, że warto stosować odważne połączenia stylistyczne, chociażby dodając do swoich kreacji także elementy męskich ubrań, które mogą dobrze łączyć się z typowymi, często wybieranymi kreacjami. Korzystnie prezentować będą się także duże wzory, oraz wyraziste napisy, zwłaszcza na koszulach czy modnych topach.

Sukienki

Ubrania dla wysokichW pewnym stopniu sprawiają one wrażenie iż nosząca je osoba wydaje się nieco niższa, co może być w pełni zamierzonym efektem dla dosyć wysokich kobiet. Wskazane jest także noszenie sukienek czy bluzek, które odkrywać mogą długie i wyraziste ramiona, także wizualnie korzystnie wpływa to na wygląd całej sylwetki. Jeśli chodzi o kolorystykę to dobrze prezentować mogą się jasne, czy też jaskrawe barwy. Warto też stosować różnokolorowe, ale oczywiście dopasowane do siebie ubrania, które tworzyć będą tak zwany efekt cięcia optycznego, co nie powinno powodować dodatkowego, nie potrzebnego w tym wypadku wydłużenia całej sylwetki. Osoby wysokie pozwolić mogą sobie na nieco większą liczbę modnych dodatków.

Przeczytaj również:

Beauty Expert

Kosmetykami jak i makijażem zajmuję się od kilku lat.. Pracowałam dla wielu klientów oraz na planach kilku polskich seriali, gdzie miałam do czynienia z przeróżnymi ludźmi. W wolnych chwilach lubię przelewać swoje przemyślenia na stronie bądź forach internetowych :-)

Sprawdź też

Dodaj komentarz