Legginsy z Hiszpanii
Moda

Legginsy z Hiszpanii

Legginsy z Hiszpanii

Pracując zdalnie z domu mam zdecydowanie więcej czasu dla samego siebie i mogę sobie inaczej organizować czas wolny niż wówczas, kiedy to pracowałem w tradycyjnej, stacjonarnej formie dla mojego poprzedniego pracodawcy.

Nie ukrywam, że taka forma pracy jest zdecydowanie dla mnie lepsza, gdyż jestem osobą sumienną i umiem doskonale zarządzać własnym czasem w sposób, który umożliwia mi efektywne i skuteczne wykonywanie swoich obowiązków. Będąc księgowym pracującym zdalnie dla jednej z większych firm z branży chemii gospodarczej w Anglii mogę poświęcić część czasu, który przeznaczam na księgowość, na baraszkowanie po zasobach online’owych.

Zakupy

Ostatnio wspólnie z Alicją obchodziliśmy pięciolecie naszego związku i postanowiłem kupić jej atrakcyjny prezent, który nie był dostępny nigdzie w Polsce. Od pewnego czasu Alicja mówiła mi o legginsach do biegania, które posiadają specjalną warstwę ochronną oraz nowocześnie wykonaną powłokę służącą jako warstwa chłodząca podczas biegania. Zaawansowane technologicznie i materiałowo legginsy były na obecna chwilę dostępne jedynie w Hiszpanii. Legginsy sportowe, o których od pewnego czasu marzyła moja partnerka, stały się moim celem numer jeden przy planowaniu prezentu na uczczenie naszej piątej rocznicy wspólnego życia. Ostatnio miałem sporo luzu podczas mojej zmiany w pracy i mogłem sobie pozwolić na przeszukanie Internetu w celu znalezienia i zamówienia legginsów, o których mowa. Nie było to najtańsze legginsy, a można by pokusić się o stwierdzenie, że było one najdroższymi legginsami do biegania, na jakie się natknąłem w Internecie.

Wszak za nowości i luksusowe gadżety niestety trzeba zapłacić

Przesyłka z Hiszpanii bardzo szybko do mnie dotarła i mogłem na własne oczy zobaczyć jak wygląda przeze mnie zamówiony produkt. Moje wrażenia były bardzo pozytywne, niemniej najważniejsza była dla mnie reakcja mojej dziewczyny, która na ich widok oniemiała bez mała. Bajecznie dopasowane legginsy idealnie podkreśliły jej sportową sylwetkę i pomogły jej w uprawianiu sportu na sto procent.

Przeczytaj również:

Beauty Expert

Kosmetykami jak i makijażem zajmuję się od kilku lat.. Pracowałam dla wielu klientów oraz na planach kilku polskich seriali, gdzie miałam do czynienia z przeróżnymi ludźmi. W wolnych chwilach lubię przelewać swoje przemyślenia na stronie bądź forach internetowych :-)

Sprawdź też

Dodaj komentarz