Skuteczne metody usuwania cellulitu
Moda

Skuteczne metody usuwania cellulitu

Skuteczne metody usuwania cellulituTak zwana pomarańczowa skórka spędza sen z powiek wielu kobiet. Nie jest to tylko i wyłącznie problem kobiet które w jakimkolwiek stopniu cierpią na nadwagę, dotyczyć może także osób o nienagannej figurze. Niestety zwykła dieta oraz ćwiczenia fizyczne nie zawsze są w stanie pomóc w rozwiązaniu tego skądinąd trudnego do rozwiązania problemu.

Dlatego też warto przyjrzeć się skutecznym, nowoczesnym metodom, które są do tego celu wykorzystywane. Zacznijmy od tego, że pomocy poszukiwać można nie tylko w salonach kosmetycznych, do których zresztą jeszcze w naszym artykule powrócimy.

Cellulit

Skuteczne metody usuwania cellulituJedną z skuteczniejszych metod walki z cellulitem jest krioterapia ogólna, która może być dobrym uzupełnieniem tradycyjnej, opierającej się na przykład na stosowaniu maści i kremów terapii. Niskie temperatury stosowane przy tego rodzaju terapii to znakomity sposób radzenia sobie z niedoskonałościami skóry, a nawet pomoc w odchudzaniu. Wadą jest to, że takich zabiegów potrzeba nawet do kilkunastu, nie jest to też tylko i wyłącznie zabieg koncentrujący się na poprawie urody, można nawet rzec, że jest to zaledwie skutek uboczny występujący przy tego rodzaju zabiegach. Jeśli głównym celem zabiegu ma być pozbycie się cellulitu, to bardzo dobrym wyborem jest dermomasaż gdańsk, stosunkowo nowa metoda masażu koncentrująca się głównie na usuwaniu cellulitu.

Ujędrnianie skóry

Skuteczne metody usuwania cellulituJej zaletą jest także to, że ujędrnia skórę niemalże całego ciała. Najprościej mówiąc jest to masaż mechaniczny, wykonywany pod ciśnieniem. Metoda ta jest ukierunkowana na wspomaganie naturalnych procesów które zachodzą w organizmie. Masaż dotyczy w szczególności ud, pośladków oraz brzucha. Jego ogromną zaletą jest także to, że metoda ta jest w stanie zmniejszyć widoczność rozstępów i tym podobnych niedoskonałości na skórze. Jest to też jeden z niewielu masaży mechanicznych który przynosić może rzeczywiste odprężenie, porównywalne do tego, które uzyskać można podczas klasycznego masażu wykonywanego przez masażystę. Efekty dermomasażu są także o wiele bardziej trwałe.

Przeczytaj również:

Beauty Expert

Kosmetykami jak i makijażem zajmuję się od kilku lat.. Pracowałam dla wielu klientów oraz na planach kilku polskich seriali, gdzie miałam do czynienia z przeróżnymi ludźmi. W wolnych chwilach lubię przelewać swoje przemyślenia na stronie bądź forach internetowych :-)

Sprawdź też

Dodaj komentarz