zdrowie

Jaki peeling będzie najlepszy?

Oczywiście peeling migdałowy o stężeniu 15% nie służy każdemu

Dla jednych może okazać się zbyt silny, dla innych za słaby. Dlatego podajemy wam także proporcje na peelingi o innych stężeniach: Jaki peeling twarzy najlepszy? Peeling pirogronowy nadaje się do każdego typu skóry. poradzi sobie z dręczącymi nas bliznami po młodzieńczym trądziku oraz uciążliwymi zaskórnikami. Co ciekawe, można go stosować na całe ciało. Same zobaczcie, jak działa peeling pirogronowy.

Peeling pirogronowy to zabieg, do którego wykorzystuje się występujący w naturze (jabłka, sfermentowane owoce, ocet) kwas pirogronowy. Peeling pirogronowy poleca się przede wszystkim osobom, którym doskwierają: trądzik w fazie aktywnej, trądzik różowaty, blizny potrądzikowe, powierzchniowe zaburzenia pigmentacji skóry, a także zmarszczki. Dzięki swojej formule peeling pirogronowy przynosi efekty na każdym rodzaju skóry.

Można go stosować na całym ciele, jednak najczęściej nakłada się go na twarz, plecy, dekolt, ramiona i dłonie

Głównymi przeciwwskazaniami do stosowania tego zabiegu są: infekcje skórne w fazie aktywnej, alergie na substancje stosowane w peelingu, atopowe zapalenie skóry, łuszczyca, a nawet zaburzenia psychiczne. W zależności od rodzaju naszej skóry oraz problemów, z jakimi się zmagamy, mamy do wyboru cztery rodzaje peelingu pirogronowego: Peeling pirogronowy 40% mild – zaczerwienienie skóry lub jej łojotokowe zapalenie; Peeling pirogronowy 40% strong – trądzik w fazie aktywnej, silne przebarwienia skóry; Peeling pirogronowy 50% – trądzik, skóra łojotokowa; Peeling pirogronowy 60% – fotostarzenie, blizny potrądzikowe; Peeling pirogronowy – jak działa? Obecnie, peeling pirogronowy może działać nawet na trzech poziomach: naskórka, mieszka włosowego oraz skóry właściwej. Reguluje on wydzielanie sebum, pobudza syntezę kolagenu i działa antybakteryjnie. Peeling pirogronowy można stosować do: przeciwdziałania starzeniu się skóry; usuwania trądziku różowatego; zmniejszania blizn potrądzikowych; wyrównywania koloru skóry (np. usuwania przebarwień); wygładzania skóry; oczyszczania zaskórników; usuwania martwych komórek. Jeżeli szukasz informacji na temat podobnego rozwiązania to zdecydowanie powinieneś przejrzeć dostępne w Internecie możliwości, a dzięki nim dowiecie się, co dla was będzie najlepsze. Wykorzystanie możliwości internetowych pozwala znacząco oszczędzić czas. Zdecydowanie warto korzystać z podobnych wariantów, które zdobywają coraz to większe zainteresowanie.

Przeczytaj również:

Beauty Expert

Kosmetykami jak i makijażem zajmuję się od kilku lat.. Pracowałam dla wielu klientów oraz na planach kilku polskich seriali, gdzie miałam do czynienia z przeróżnymi ludźmi. W wolnych chwilach lubię przelewać swoje przemyślenia na stronie bądź forach internetowych :-)

Sprawdź też

Dodaj komentarz