Wyjazdy językowe - wakacje dla ambitnych!
Informacje i porady

Wyjazdy językowe – wakacje dla ambitnych!

Wakacje to czas przede wszystkim odpoczynku i oddawania się swoim ulubionym aktywnościom, na które w trakcie roku szkolnego nie ma się tyle czasu. Nie wyobrażasz sobie jednak wakacji spędzonych leniwie? Pomyśl o wyjeździe z benefitem, w postaci nauki języka obcego! Połączenie przyjemnego z pożytecznym w przyjaznej formie – czyż nie brzmi to atrakcyjnie?

Wakacje dla ambitnych – wyjazdy językowe

Młodzi ludzie nie lubią nudy – lubią się rozwijać. W czasie wakacji chcą zapomnieć o szkolnym obowiązku nauki – co innego jednak, gdy można nauczyć się czegoś z własnej inicjatywy! Dwa miesiące przerwy od szkoły to doskonały czas na naukę i doskonalenie języka obcego. Nie chodzi oczywiście o samodzielną naukę z podręcznika i rozwiązywanie kolejnych zadań, a o przyswojenie wiedzy w atrakcyjny sposób. Połączenie wyjazdu na wczasy z kursem językowym? Dlaczego nie!

Taką możliwość dają zorganizowane wyjazdy językowe. To idealne połączenie wypoczynku z praktyczną nauką – w sam raz dla ambitnych! Firma Atas organizuje takie połączenie wyjazdu edukacyjnego z przygodą w tle już od prawie 30 lat!

Wyjazdy językowe - wakacje dla ambitnych!

Wyjazdy językowe – za granicę i w Polsce

Chcesz nauczyć się nowego języka lub pogłębić znajomość tego, który już znasz, jednak masz dość standardowej metody nauczania: w grupach i z podręcznika? Wyjazdy językowe z Atas to innowacyjna metoda nauki języka: przez stwarzanie sytuacji, w których dialog w codziennych sprawach będzie niezbędny!

Nie ma skuteczniejszej metody nauki języka od tej praktycznej, pod okiem specjalistów. Skuteczność i atrakcyjność nauki polega na ćwiczeniu języka w codziennych sytuacjach, także podczas zwiedzania zabytków. Taki wyjazd to więc bezcenna lekcja nie tylko języka, ale także geografii i historii! Plan dnia ułożony jest w taki sposób, by znaleźć czas na wszystko, czego pragnie się w czasie wakacji – bez jakiegokolwiek przymusu.

Wyjazdy językowe realizowane są zarówno w atrakcyjnych miejscowościach w Polsce, jak i za granicą – przede wszystkim do Wielkiej Brytanii i na Maltę.

Dowiedz się więcej na http://www.atas.pl/pl/wyjazdy-jezykowe

Przeczytaj również:

Beauty Expert

Kosmetykami jak i makijażem zajmuję się od kilku lat.. Pracowałam dla wielu klientów oraz na planach kilku polskich seriali, gdzie miałam do czynienia z przeróżnymi ludźmi. W wolnych chwilach lubię przelewać swoje przemyślenia na stronie bądź forach internetowych :-)

Sprawdź też

Dodaj komentarz