Możliwości wirtualnej przymierzalni
Uroda

Trwałe usuwanie owłosienia

Trwałe usuwanie owłosieniaJedną z najnowocześniejszych metod trwałego usuwania owłosienia jest oczywiście jego usuwanie z wykorzystaniem światła lub promieni laserowych. Jest to jedna z najlepszych metod usuwania w trwały sposób zbędnego owłosienia.

Na ogół pełen sukces uzyskuje się po serii kilku zabiegów. Wiedzieć trzeba, że zabiegi wykonywane z wykorzystaniem promieni światła może wykonywać oczywiście wykwalifikowana kosmetyczka gdańsk, która przeprowadzi zabieg w pełni profesjonalnie usuwając w trwały sposób zbędne owłosienie.

Część włosów ukryta pod skórą

Trwałe usuwanie owłosieniaNależy sobie zdawać sprawę z tego, że wykonanie tylko i wyłącznie jednego zabiegu nie wystarczy. Część włosów może być w momencie jego wykonywania po prostu ukryta jeszcze pod skórą co uniemożliwia ich usunięcie z wykorzystaniem takiej metody, inne mogą po prostu nie dać się usunąć całkowicie i nadal będą odrastać. Potrzebnych może być do kilku zabiegów, kosmetyczka dobierze ich liczbę indywidualnie do potrzeb konkretnej poddającej się zabiegom osoby. Chodzi nie tylko o samo usunięcie włosa, ale także o usunięcie mieszka włosowego co jest o wiele trudniejsze i w zasadzie niemożliwe przy zastosowaniu tradycyjnych technik depilacji. Staje się to jak najbardziej możliwe po zastosowaniu depilacji laserowej czy też depilacji z wykorzystaniem promieni świetlnych, ogólnie rzecz biorąc jest to po prosu pulsujące światło które nagrzewa włosy do odpowiedniej temperatury.

Trwałe usunięcie owłosienia

Trwałe usuwanie owłosieniaCiepło wnika wgłęb skóry aż do samego mieszka włosowego po prostu go usuwając. Zabiegi te są reklamowane jako trwałe usunięcie owłosienia, ale może się zdarzyć że w miejscu już wydepilowanym pojawią się nowe mieszki włosowe. Ich liczba nie będzie raczej duża, ale można, w celu zapobieganiu ich wystąpienia wykonywać tak zwane zabiegi przypominające, które pozwolą usuwać takie mieszki włosowe. Zabieg usuwania włosów przy wykorzystaniu pulsującego światła jest oczywiście jednym z najbezpieczniejszych i zarazem całkowicie bezbolesnym dla klientów, którzy się tego rodzaju zabiegom poddają. Uczucie, które towarzyszyć będzie zabiegowi fotodepilacji to co najwyżej uczucie ciepła, natomiast w przypadku lasera pacjent w zasadzie przy obecnej technologii nie poczuje już nic.

Przeczytaj również:

Beauty Expert

Kosmetykami jak i makijażem zajmuję się od kilku lat.. Pracowałam dla wielu klientów oraz na planach kilku polskich seriali, gdzie miałam do czynienia z przeróżnymi ludźmi. W wolnych chwilach lubię przelewać swoje przemyślenia na stronie bądź forach internetowych :-)

Sprawdź też

Dodaj komentarz