zdrowie

Gładka cera – sposoby pielęgnacji:

Regularny peeling – pisałyśmy już o tym kilka razy, ale zasadę robienia peelingu 1-2 razy w tygodniu warto sobie wpoić

Skonsultuj z kosmetyczką, po jaki rodzaj peelingu powinnaś sięgać i nigdy nie zapominaj o tym prostym, za to zbawiennym dla wyglądu cery zabiegu. Preparaty na niedoskonałości – kremy, żele punktowe, maseczki. Jeśli chcesz mieć gładką cerę, dopieszczaj ją. Wcale nie musisz wydawać kroci, domowe zabiegi także są skuteczne.

Suplementy – mają różną opinię, ale niektóre wypróbowałyśmy i musimy przyznać, że po 3-4 tygodniach cera wygląda lepiej, jest bardziej świeża i gładka. Do wyboru masz między innymi Capivit Total Action, Vitapil, Merz Special. Raz w tygodniu parówka ziołowa – najlepiej przed nałożeniem maseczki lub peelingiem. To stary i skuteczny sposób na oczyszczenie porów. Kosmetyczka – profesjonalne zabiegi nie należą do tanich, ale przynajmniej raz na kilka miesięcy warto oddać się w ręce kosmetyczki, która zrobi porządek na buzi.

Drożdże – kolejny 'lek na całe zło’ związane z problemami z cerą, włosami, paznokciami

Łyżeczka drożdży rozpuszczona w letnim mleku codziennie przez 3-4 tygodnie plus 2 razy w tygodniu tania jak barszcz (albo nie – tańsza) maseczka z drożdży potrafią zdziałać cuda. Dieta bogata w witaminy i minerały – to, co jemy i pijemy, dba o naszą urodę od środka. Dzięki witaminom, cennym pierwiastkom i antyoksydantom skóra staje się piękniejsza i bardziej jędrna. Jeżeli szukasz informacji na temat podobnego rozwiązania to zdecydowanie powinieneś przejrzeć dostępne w Internecie możliwości, a dzięki nim dowiecie się, co dla was będzie najlepsze. Wykorzystanie możliwości internetowych pozwala znacząco oszczędzić czas. Zdecydowanie warto korzystać z podobnych wariantów, które zdobywają coraz to większe zainteresowanie.

Przeczytaj również:

Beauty Expert

Kosmetykami jak i makijażem zajmuję się od kilku lat.. Pracowałam dla wielu klientów oraz na planach kilku polskich seriali, gdzie miałam do czynienia z przeróżnymi ludźmi. W wolnych chwilach lubię przelewać swoje przemyślenia na stronie bądź forach internetowych :-)

Sprawdź też

Dodaj komentarz