Ubezpieczenie komunikacyjne NNW – gdzie je kupić?
Informacje i porady

Ubezpieczenie komunikacyjne NNW – gdzie je kupić?

Istnieją różne rodzaje ubezpieczeń, którymi może się w jakiś sposób chronić posiadacz pojazdów. Są to ubezpieczenia obowiązkowe, które każdy musi mieć, ale również ubezpieczenia dobrowolne, które nie są niezbędne, jednak które warto posiadać, ponieważ chronią od wielu nieszczęść, od jakich nie zabezpiecza obowiązkowa polisa.

Do tych dobrowolnych ubezpieczeń należy między innymi ubezpieczenie NNW, czyli Następstw Nieszczęśliwych Wypadków. Wiele osób wie już mniej więcej od czego chroni taka polisa, jednak nie wie w jaki sposób wybrać najlepszą ofertę.

Oto krótki poradnik, który na pewno się przyda!

 Wiele firm ubezpieczeniowych oferuje NNW komunikacyjne – dlatego czasem ciężko się połapać która z nich będzie najlepsza i co wybrać. A przecież to bardzo ważny wybór – od niego uzależniony jest stopień ochrony kierowcy, jego wozu i pasażerów. Przede wszystkim warto więc zdać sobie sprawę, że idealne NNW chroni w licznych przypadkach – im więcej możliwości zabezpiecza, tym jest to lepsza oferta. Kolejna kwestia, na którą trzeba zwrócić uwagę to wysokość wypłacanego ubezpieczenia. Im jest wyższe, tym lepiej – w końcu to ono ma pokryć niezbędne wydatki na naprawy lub leczenie.

Ubezpieczenie komunikacyjne NNW – gdzie je kupić?

Wybór najlepszej oferty powinien zostać poprzedzony dokładnym rozejrzeniem się wśród firm ubezpieczeniowych

Istnieją nawet specjalne rankingi, z których można skorzystać – i które są stale uaktualniane, więc każdy jest na bieżąco. Wśród ciekawych ofert wyróżnia się mocno oferta firmy MTU, która należy do grupy ERGO Hestia. Więcej o ofercie można przeczytać na stronie www.mtu24.pl. Suma ubezpieczenia to 15 tysięcy lub 25 tysięcy. Ubezpieczenie jest zaś skierowane do osób fizycznych oraz do jednoosobowych działalności gospodarczych.

Istnieje możliwość zakupienia NNW online – warto z tego skorzystać, ponieważ dzięki temu nie tylko oszczędza się na czasie, lecz również zapewnia sobie większą wygodę. Na stronie marki MTU można nawet obliczyć składkę, więc od razu wiadomo jak atrakcyjna jest oferta i czy warto się na nią decydować.

Więcej na https://www.mtu24.pl/ubezpieczenia-komunikacyjne/ubezpieczenie-nnw/

Przeczytaj również:

Beauty Expert

Kosmetykami jak i makijażem zajmuję się od kilku lat.. Pracowałam dla wielu klientów oraz na planach kilku polskich seriali, gdzie miałam do czynienia z przeróżnymi ludźmi. W wolnych chwilach lubię przelewać swoje przemyślenia na stronie bądź forach internetowych :-)

Sprawdź też

Dodaj komentarz